Wpis z mikrobloga

Miałem sobie zrobić dzisiaj przerwę od wypoku bo szkoda sobie niszczyć taki piękny dzień jakimiś bzdetami postowanymi przez lewo jak i prawo, chociaż bo szybkim przeglądzie goroncych lewo ładnie leci sobie dzisiaj.
Wyczaiłem fote na FB, coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że antifa to bojówka terrorystyczna zagrażająca naszemu krajowi. Oczywiście jeżeli chodzi o fizyczne zagrożenie z ich strony nie ma co się bać, to sa za duże cipki żeby wlecieć gdzieś w jakiś urząd czy coś, albo siły im nie starczy bo jak wiadomo hiv czy inne choroby weneryczne wyniszczają organizm. Omamiają mase młodych ludzi aby walczyli z nimi w słusznej sprawie(XD) co dla mnie jest tragiczne bo ich słuszną sprawą jest to co na obrazku.
Nie dość że lewary, przenoszą choroby weneryczne to jeszcze wychwalają socjalizm B)
mówiąc kruciutko antifa łowcy hiva
#marszniepodleglosci #antifalowcyhiva ##!$%@? #11listopada #przemyslenia
mariuszMAXpalonko - Miałem sobie zrobić dzisiaj przerwę od wypoku bo szkoda sobie nis...

źródło: comment_XfsWynAaCU2eYlWSrQ2ry4Uut2B5KBf0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@mariuszMAXpalonko: patrząc po twarzach które skandują te ich "MOTZNE" hasła chce mi się śmiać bo to jest ten typ ludzi gdzie będąc poza grupą nie wychylają się, są efektem ubocznym w społeczeństwie a gdy zbiorą się w kupę zmienia się tylko to że się wychylają wszędzie dalej będąc efektem ubocznym XD
  • Odpowiedz