Wpis z mikrobloga

@Kaijot:

Jeśli się jest #!$%@?ą, to tak


Ale ty jesteś silny psychicznie, normalnie takie przeciwieństwo #!$%@? (w sensie #!$%@?). Daj się wszystkim dotknąć, może każdy stanie się taki zajebisty jak ty ( ͡°
  • Odpowiedz
@HAL__9000: No, jestem. A o co chodzi?

Wyjdź z piwnicy, poznaj trochę świata, ludzi. Jeśli musisz najpierw iść do psychiatry - to idź. Postawa, którą prezentujesz jest nie dość, że oparta na błędnych założeniach to do tego zwyczajnie męcząca dla otoczenia.
A nie ma nic gorszego niż leniwa, płaczliwa buła - męczybuła. Ogarnij się, a może cie nawet ktoś polubi i zobaczysz, że nie jest aż tak #!$%@? jak myślisz, że jest.

I niech ci się nie wydaje, że dotknąłeś absolutu bo dostrzegłeś rzekomy bezsens ludzkiej egzystencji. Nie ty pierwszy męczysz o to bułę i nie ostatni. Jesteś zwyczajnie
  • Odpowiedz
@HAL__9000: No już ziomeczku, nie pisz więcej bo nie chcę być niemiły ignorując cie, bo jeszcze się zapłaczesz i powiesz, że to przez geny cię ludzie ignorują.

Ponieważ zacząłeś odpowiadać na zasadzie "chyba ty", to niniejszym uznaję twoją całkowitą porażkę.
Idź być męczący i nudny gdzie indziej.
  • Odpowiedz
Ponieważ zacząłeś odpowiadać na zasadzie "chyba ty", to niniejszym uznaję twoją całkowitą porażkę


@Kaijot: :DDD

Nie moja wina, że rozpocząłeś własne samozaorywanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaijot: Dobrze, ale nie musisz ich obrażać, szczególnie gdy kolega @lolistatralista chciał (przynajmniej na początku) normalnie zaprezentować swój punkt widzenia i swoją pozycję.

Powinieneś namawiać ich na psychoterapię, by odkryli w sobie odwagę i chęć do naprawy swojego życia. Polaryzowanie tych dwóch grup i "gnojenie ich" spowoduje tylko to, że będą wychodzić na ulicę i strzelać do ludzi.
  • Odpowiedz
nie wiem czego przegrywy oczekiwały za bycie toksycznymi kulkami gówna.


@Greensy: nazywanie kogoś toksyczną kulą gówna, nie czyni tego człowieka toksyczną kulą gówna. Narazie jedyną osobą, która zieje nienawiścią jesteś Ty
  • Odpowiedz
@Lolistatrolista: powiem tyle, że wady sylwetki spokojnie można wypracować z czasem, to samo umiejętności społeczne można nadrobić choć łatwo nie będzie i nigdy nie będziesz na tym samym poziomie co inni bo oni się też cały czas rozwijają. I gdy już potrafisz się zachowywać to zadbany ryj jest do wybaczenia
  • Odpowiedz
A zgadnij co, mam 195cm i 85kg i mam ochydny ryj i #!$%@?ą sylwetkę i to jest ostateczny powód moich niepowodzeń, ciekawe co teraz powiesz.


@Lolistatrolista: takie #!$%@? geny, a jednak Twój ojciec i dziadkowie przez te wszystkie pokolenia jakoś zaruchali? Na nieogarnięcie życiowe też są różne książki i internet pełen, chociażby poradników PUA - które nie tylko uczą jak podrywać małolaty, ale wiele z nich uczy jak sobie ułożyć
  • Odpowiedz
@Ranger:

takie #!$%@? geny, a jednak Twój ojciec i dziadkowie przez te wszystkie pokolenia jakoś zaruchali?


W czasach gdy wystarczyło mieć pracę i brać kąpiel co drugi
  • Odpowiedz