Wpis z mikrobloga

@Lolistatrolista: jeżeli tworzysz z dziewczyną płytką relacje, to pewnie najważniejsze dla niej jest to czy masz dobry ABS,natomiast jeżeli wasza relacja jest głębsza, tworzona w oparciu o to jaki jesteś, a nie co masz pod koszulka, jeżeli potraficie się dogadywać, to twój brzuch nie jest istotny (no chyba, że masz xx kg nadwagi), tylko taki związek wymaga czasu. No chyba, że chcesz być bogiem, wyrywającym co chwilę inną, no to
  • Odpowiedz
@eich_hen_ddy: taa zwykłą #!$%@?ą i chamem jest ten który poniża innych za to jacy są. Wyzywasz tez innych z powodu tego na jaką partię glosowali czy jaki telefon mieli? Ktos kiedyś poeinien cię tak obić za te brednie że muchy juz bys potem nawet nie obraził
I nie zebym byl jakims debilem to nie popieram uzalqnia sie nad sobą jak tamten gosc z żabą na awatarze, ale nie popieram też
  • Odpowiedz
@Ciemny7 Jeśli zaglosowali na PIS a potem placza że PiS wygrał to jak ich nazwać? Biednymi ludźmi pokrzywdzonymi przez los? XD Zresztą jak mawia staropolskie przysłowie, uderz w stół... xD
  • Odpowiedz
@Lolistatrolista: Ale raz na siłowni to za mało, dobre efekty buduje się latami. Może paskudnie się ubierasz? Ludzie potrafią zakładać bojówki, do tego golf 4F z obrzydliwym kołnierzykiem do połowy brody i beżowe buty sportowe z Tesco. I nie trzeba wcale brać kredytu na zakupy w Hugo Boss, tylko krytycznie spojrzeć do lustra.
  • Odpowiedz
@Lolistatrolista: jeżeli masz od lvl 18-21 (no już Max 23) to jest to nawet zrozumiałe, w sensie twoje podejście.

Jeśli większy lvl to jesteś nieudacznikiem, jak zapewne 90-95% tagu.

Nie bójmy się tym wniosków panowie
  • Odpowiedz
@Kaijot a jak mam objawy depresji, Aspergera, fobie społeczną, trudności z zasypianiem, brzydka mordę, jestem niski, mam słaba pamięć, brak kolegów, #!$%@? umysłowe, nigdy nie miałem kontaktu z kobietą poza gadka, (Poza rodziną to jakąkolwiek interakcje z kobietami mógłbym policzyć na palcach jednej ręki) to znaczy, że jestem leniem? XXDDDD
  • Odpowiedz
@shakerrti1: masz objawy bo sprawdziłeś w Google? #!$%@? do lekarza i się lecz, leniu!
Najpierw ogarnij te tematy a potem zajmij się reszta. No ale przeprszam, to wymaga pracy a nie użalania się nad sobą. Płacz dalej na wykopie i koniecznie nic nie rób a na pewno będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@Kaijot Tak. Bałbym się iść do lekarza, ja się boje wyjść do sklepu po picie a co dopiero opowiadać komuś twarzą w twarz o moich problemach. Ale analizując różne źródła na internecie wnioskuje, że depresja to coś z czym mam doczynienia. Fobia społeczna to wiadomo, sam wiem ze ja mam.
  • Odpowiedz