Wpis z mikrobloga

Panowie, jest niepowtarzalna okazja dokonać selekcji na tym tagu. Jak widzicie kogoś, kto pisze " to nie fejk wyglądało 100% natural przysiemgam MAME PRAWDA ŻE LEGIT?" <--- to z miejsca walicie na czarno bez gadki, bo to albo dziecko albo kretyn, a najpewniej skretyniale dziecko.

To są ludzie którzy do dziś twierdzą, że Boxdel nie kłamał, bo nagrał "spontaniczny czarnobiały film" a na Famme Mma wszystkie konflikty są prawdziwe.

Nie dziękujcie.

#rafatus
#patostreamy

#danielmagical
  • 18
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: powiem krotko.jestes totalnym balwanem ktory nie zna sie na zyciu. skoro jestes tak swiecie przekonany ze on udawal.Nalezysz do gatunku ludzi co wierza w takie teorie spiskowe jak ta.ze w dniu ataku na WTC ostrzegano Żydow by do pracy w tym dniu nie przychodzili.
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: ale to ty jestes dzieckiem co ma we wtorek do szkoly na 8.Nigdy mu nic nie pisalem na czacie czy nawet w donejtach.Czy ty udajesz durnia z gimbazy czy co?nigdzie nie napisalem ze mial wylew i co z tego ze teraz spi?To znaczy wedlug ciebie ze udawal ze go serce boli.ze go tez skreca i ma symptomy zapasci?
Na jakiej podstawie mozna wnioskowac ze udaje? Gowno wiesz o fizjonomi i
  • Odpowiedz
@Kilroy888: Przecież podawałem argumenty idioto. Szeptanie do marleny, wstukiwanie w telefon co ma zrobić (że nie karetka tylko Wujo), złe aktorstwo (b o widziałem zapaście na żywo to wiem).
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: Aha czyli szeptanie do marleny co ma robic i by skontaktowala sie z wujkiem o pomoc to jest ten argument ze on udawal i tak naprawde swietnie sie czul przez caly czas ? Chcial tylko zrobic show i zakonczyc strima przed czasem nie zarabiajac wiecej hajsu.tak?Nie pieprz tez o jakims zlym aktorstwie.on sie caly czas tak zachowuje i wyglada jak jest mocno nacpany/pijany.Pare dni temu lezal nie ruchomy z otwarta
  • Odpowiedz