Wpis z mikrobloga

@Prostozchin: gówno, mam i lepiej dołożyć do używanego deepera.
@irish71: chyba nic nie warte uwagi. Nakupowałem za 3 tysiące różne rzeczy z chin i ogólnie tragedia.
Lepiej jednak kupować firmowe rzeczy jeżeli chodzi o wędkarstwo.
Jedynie tanio wychodzą jakieś akcesoria jak agrafki, krętliki, bo to wszystko i tak jest przepakowane i sprzedawane u nas 10x drożej.
@Scutacarus akurat gumy są ok. Z rok temu miałem odpał i nazamawiałem kilkanaście paczek (pakowane np po 50 szt za 2-4 dolce za całość) i te gumy sprawdzają się dość dobrze. Gorzej z woblerami, kupiłem ich może z 30szt i serio żaden nie nadaje się do wędkowania. Wyglądają ładnie, pracują tragicznie, randomowo.
@sir_pszemek moze po prostu nie potrafisz ich prowadzic, albo moze nie to lowisko. Nie wiem, ja i paru znajomych jeatesmy zadowoleni. Jedyne co to polecam wymienic kotwice bo juz kilka mi sie rozgielo przy holowaniu.
@sir_pszemek a mi wszystkie podwodne woblery i to te tanie od np. 30 groszy czy ilus pracowaly pięknie, niewiele ich miałem i wszystkie byly dość małe. Niedługo jak dojdą dwa większe to wtedy sprawdzę czy te większe też są spoko czy nie.

Z Ali lubię agrafki, mikroagrafki, quicksnapy, bo nawet jakieś malutkie wytrzymują tyle, ze żyłka dragon 0.30 pęka, a przedmiot z ali jeszcze cały