Wpis z mikrobloga

Hej Mirki Mobilki z #ats. Nabrałem ochoty podzielenia się z wami wrażeniami z jazdy w Utah DLC. Myślę że zainteresować może też to osoby z tagu #ets2 . Jak ogólnie wypada dla mnie ten dodatek do American Truck Simulator.
Jestem usatysfakcjonowany tym rozszerzeniem mapy. Po mapie się bardzo fajnie jeździ, ale jest jednak ale...
# Plusy
- Miasta:
Bardzo ładna panorama stolicy Utah czyli Salt Lake City została stworzona przez SCS. St. George jest drugim ważnym miastem w Utah oraz drugim najładniejszym.
Mniejsze miasta zaznaczone na mapie są szczegółowo oraz starannie zrobione. Można też spotkać przejeżdżając mniejsze miejscowości co sprawia, że w ostateczności tych miast jest troszkę więcej niż zaznaczonych na mapie.
Place manewrowe są większe niż w innych stanach oprócz Washington, w którym już to usprawnili i zwiększyli je z standardów dla europejskich ciężarówek na standard dla amerykańskich ciężarówek.
- Tereny naturalne:
To jest największy plus tego DLC. W większości tereny pustynne, góry skaliste oraz tereny wyjałowione, ale można też zieleń spotkać przy miastach.
Tereny są bardzo dobrej jakości. Jest ciekawie. Dość interesujące rzeczy można zobaczyć. Można uznać że autostrady w Utah są najbardziej interesujące ze wszystkich w ATS.
- Przemysł
Rafinerie oraz kopalnie odkrywkowe wykonane w staranny sposób, ponieważ są jedną z najważniejszych części tego stanu.
Kennecott Copper Mine, który jest największą kopalnią odkrywkową został tutaj osadzony i starannie wykonany.
Jakość super.
# Minusy:
Minusów jest na szczęście mało ale są duże.
- Ilość dróg
Tutaj SCS nie wykorzystał całego potencjału Utah głównie tu chodzi mi o dużą dziurę na południu oraz przy mieście Provo w kierunku na Nevadę. Tutaj nie fajnie sprawa wygląda, a są tam bardzo ładne trasy patrząc na street view. Naprawdę szkoda oj szkoda.

Podsumowując:
Nie ma tu nudy. Nie będzie się człowiek nudził jeżdżąc przez jakąkolwiek trasę. Jeżeli ktoś się spodziewa, że jazda po Utah mało się różni od jazdy pd Arizonie oraz Nowym Meksyku to jest w błędzie. Kompletnie człowiek się inaczej czuje jadąc przez te tereny. Cena jak dla mnie jest dobra, ale gdyby była wyższa była by to trochę przesada.

W moim osobistym odczuciu Utah na tle innych stanów wypada w ten sposób:
1. Washington
2. Utah
3. Oregon
4. Nevada
5. California
6. Arizona
7. New Mexico
Polecam osobom, które lubią pustynne klimaty. Jeżeli nie lubisz tego typu terenów to nie polecam.
Fotki z Utah w komentarzach!!!
#gry #dlc #symulatory
CrazyxDriver - Hej Mirki Mobilki z #ats. Nabrałem ochoty podzielenia się z wami wraże...

źródło: comment_q1qVH6PupkZcK9xMqOAKoCV2rURWiRSA.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: Dobra recka ale muszę obronić te jedyne minusy, które wypunktowałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zachód od Provo w rzeczywistości również nie ma nic, totalna pustka a jedyne street view urywa się na szutrowej drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Południowa część podobnie, może i są tam jakieś osady ale to są głównie parki narodowe i w grze te szlaki nie mają strategicznego
  • Odpowiedz