Wpis z mikrobloga

ile może kosztować wymiana wskazówek w speedmasterze (najlepiej wszystkie) i czy złym objawem jest, że zegarek z 2000 roku ma nalot na wskazówce chronografu?

A i czy jest problemem dokupienie oryginalnych ogniw bransolety do tego zegarka?
#zegarki
  • 5
  • Odpowiedz
A i czy jest problemem dokupienie oryginalnych ogniw bransolety do tego zegarka?


@xDrope: stacjonarnie chyba nie do zrobienia, zamawiane przez internet znajdziesz, licz ok 300-400 za element.
  • Odpowiedz
@xDrope: wymiana przez oficjalny serwis lub oficjalne centrum serwisowe z kontem w swatch group. Jeśli to pierwsze to bardzo drogo (bo policzą pewnie pełny serwis), jeśli to drugie to tylko drogo (bo też pewnie sobie sporo policzą za rozebranie i złożenie, ale mają łatwy dostęp do drogich części zamiennych)
Opcja najtańsza to znalezienie samemu wskazówek a potem zlecenie wymiany jakiemuś dobremu i sprawdzonemu zegarmistrzowi na miejscu. Samo rozebranie i wymiana wskazówki
  • Odpowiedz
@thewickerman88: właśnie trochę się peniam kosztów swatch group, dlatego pytam. Wskazówek właśnie bałem się, bo mimo, że tarcza i indeksy wyglądają ok to wskazówki raczej wyglądają jak po zalaniu czy coś. Druga opcja to sztuka z krótką, ale wystarczającą dla mnie bransoletą - chciałem sprawdzić ile z ceny powinni zejść za brak ogniw. Dzięki wielkie za link, chociaż jak patrzyłem to do 3510.50 nic nie mają :<. Polecasz jakiegoś ogarniętego zegarmistrza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thewickerman88: i kogo we Wrocławiu polecasz? Bo gościu w dominikańskiej w salonie yes tyle mi zaśpiewał za Seiko snk, że odpuściłem temat na kiedy indziej
  • Odpowiedz