Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@nini pies nam się podoba, no i w przyszłości planujemy rodzinę, wiele czytałem odnośnie tej rasy pod kątem właśnie rodziny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LuciferTheDog adopcja odpada, zastanawiałem się nad tym, natomiast boję się że piesek trafi ze złymi nalecialosciami bądź doświadczeniami co potem może się odbić w dalszym kontakcie z nami czy dziećmi. Generalnie oboje biegamy, a golden podobają nam się od zawsze, czytałem też że szczeniaki sprawiają sporo problemów ale potem jest już tylko lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jarsad1: jeśli chodzi o dzieci, to mój golden je wręcz uwielbia. Więc jeśli chodzi o rodzinnego psa to strzał w dziesiątkę. Ogólnie to psy które potrafią sporo spać, więc mega dużo czasu nie trzeba im poświęcać. Im więcej mają ruchu tym dłużej śpią.
Ja ze swoim lubię też jeździć na różnego rodzaju wystawy. Fajny sposób na spędzanie czasu i dla ludzi i dla psa :)
Wadą jest na pewno to, że
Navrazz - @Jarsad1: jeśli chodzi o dzieci, to mój golden je wręcz uwielbia. Więc jeśl...

źródło: comment_P5fSiSuDyAFQvbvkPYrCjqBCdRlf0PbX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jarsad1 moja goldenka, to mega mądra, towarzyska, i u mnie nigdy mebli nie pogryzła, tylko raz za szczeniaka, kąt ściany obgryzłą bo jej wapnia brakowało, i to też istny wulkan energii, czy to w góry, czy to ciągle z każdym by na spacery chodziła, ale bieganie to tak średnio, wolą własnym tempem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majsonpl89: o stawy trzeba zadbac od malego. Wtedy chrzastka jest najmieksza i fazie wztostu dlatego nie mozna go mocno exploatowac po schodach i zeby nie galopowal. Upadki na sliskiej podlodze tez nie sa wskazane.
  • Odpowiedz
@Jarsad1: miałam takiego kiedyś, to są jedne z najwspanialszych psów. Słodkie, kochane i aktywne. Bardzo towarzyskie, uwielbiają być blisko swojego człowieka, tak po prostu. Nie mają jednak problemu jak nic się nie dzieje, po prostu idą w kimę - jak kot.
Nie są też kapryśne więc szkolenie to nie problem - bardzo ładnie się słuchają i szybko łapią.
No i idealne wręcz do dzieci, są bardzo cierpliwe i delikatne a jak
  • Odpowiedz