Wpis z mikrobloga

Nazywacie siebie przegrywami? to pozwólcie o sobie Ja to chyba mam kumulację genów i wygląd przegrywa a więc.

20 lat od urodzenia niepełnosprawny. Dużo wad genetycznych między innymi skolioza mały wzrost jednym słowem mocno przypominam dzwonnika z Notre dam plus do tego brzydki ryj.Gdybym chodź był upośledzony to nie zdawał bym sobie sprawy że w takim ciele muszę żyć no ale niestety łeb zdrowy
Nigdy nie zarywałem do dziewczyn owszem miałem koleżanki za dzieciaka ale nic więcej bo dobrze wiedziałem że większość z Moim wyglądem widzi Mnie jak potwora a nie jak faceta.
Także nigdy się nie całowałem nie trzymałem za rękę o sexie nie wspomnę.
Owszem pewnie gdybym miał hajs to by się jakaś zlitowała i bym poruchał to i owo niestety ale wykształcenie średnie bez Matury bo po co Mi jakiekolwiek wykształcenie jeśli do żadnej pracy Mnie nie chcą ponieważ patrzą na mój wygląd nie na wiedzę.
Ogólnie #!$%@? dzieciństwo brak jakichkolwiek kumpli bo każdy z góry zakładał że jak tak wyglądam to też jestem upośledzony.
Ogólnie Moje życie od urodzenia było skazane na porażkę i nie ma cienia szansy że będzie lepiej.
Także witam was Przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw
  • 18
@malebro: Tylko u Mnie ona jest tak zaawansowana że moje plecy dosłownie wyglądają jak jeden duży garb jak u wielbłąda więc siłka odpada jedynie operacja której nie chcą Mi zrobić bo się boją że się nie obudzę i która w 100% by Mnie nie wyleczyła
@Patolog98: jak większość błędnie zakładasz że brak trzymania za rękę, brak dziewczyny i brak seksu to przegryw xD tak samo brak znajomych. Z perspektywy lat jako były spierdoks jednoznacznie moge stwierdzić że wygrywem jest każdy kto ma czas na swoje hobby, dla siebie i może robić co chce. Dla mnie ten etap się zamknął, jestem uwiązany w sieć zależności od wychowywania gówniaka po opiękę nad zdemęciałymi rodzicami i do tego spłatą
@Patolog98: Hmm miałam znajomego w podobnej sytuacji (do wad kręgosłupa dochodzi 152cm wzrostu i duża otyłość z cushinga) i jednak przerobił kilka związków, ożenił się w tamtym roku i ma bliźniaki. On szukał wybranki w oazach katolickich, całkiem ładna ta jego żona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patolog98: lecisz do fizjo pytasz w jak bardzo #!$%@? sytuacji jesteś ile czasu potrzeba żeby to naprostowac i ćwiczenia jakie robić, a nie ze do rodzinnego idziesz i mówisz #!$%@? mam garba operacje mi dajcie
@Pepega: Wiesz co ciężko bo nawet dziwka która bierze naprawę przydali to w Moim przypadku by nie przeszło i tak by się Mnie brzydziła i bała że podczas sexu coś Mi zrobi więc odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Plp_: Słuchaj każdy zdrowy facet ma potrzeby co nie? No właśnie Ja mimo choroby mam potrzeby i już nie mówię czystko o sexie ale brak Mi takich rzeczy które mieli Moi rówieśnicy całowanie przytulanie itp Ty możesz tego nie kumać
@Patolog98: kumam doskonale, bo sam byłem w tej samej sytuacji co ty. W końcu to wszystko dostałem i z perspektywy czasu nie jest lepiej. Bardzo tęsknie za swoim "spierdoksowym" czasem gdy grałem w gierki w swojej piwnicy, tłumaczyłem jakieś gówna i robiłem stronki dla januszeksów za gównopieniadze. Byłem biedny, nie miałem znajomych, nie ruchałem, ale byłem szczęśliwszy. Społeczeństwo, media, rodzina wmawiali mi że moje życie to gówno, ale teraz już wiem
@Plp_: Pewnie i masz rację ale ileż można tak żyć 20 lat w totalnym #!$%@? chciało by się chodź na chwilę zobaczyć ten świat chodź z jakiś pozytywów o ile one istnieją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patolog98: dobra widzę że jesteś #!$%@? expertem, ja miałem s i odstajaca łopatke, lekarz mówił że ni #!$%@? bo już się uformowal
Trzymaj się garbaty