Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie sie wzbogacic ani ulepszyc skladu, nic nie udaje mi sie trafic... gram od miesiaca tym samym skladem, robie kaxde sbc gram dr i fc i #!$%@? dustaje do dupy... ciagle jak robie sbc to mowie sobie 'to jest ta paczka w ktorej trafie chociazby jakiegos sona pogbe czy mane' a tu #!$%@? jakies #!$%@? max 81 ovr... jedyby walkout umtiti 86 na damym poczatku i robertson ktorego uzywam do tej pory a tak to masakra. Ktos ma podobnie ze nic nie trafia?
#fut
  • 11
@Bosconovitch: Ja na początku trafiłem Mertensa i IF Aspas, jakieś 250k. Od tamtej pory zrobiłem mnóstwo SBC (prawie całą Bundesligę) + nagrody tygodniowe i nic. Z ostatnich 50 paczek polecieli Bernardo Silva i Matuidi niewymienni...
@Bosconovitch gram od pierwszego dnia web appa, najdroższa karta którą trafiłem to Martial jakiś czas temu, sprzedany za ok. 50k xd w 19 do czasu wyjścia tots ultimate też nic nie trafiłem, a potem tots CR7 i tots Mbappe w pickach, ale gra już wtedy umarła xd
@Bosconovitch: panie, w tej grze granie "gówno" kartami daje wiele więcej przyjemności niż granie super składem z innymi super składami ;) Graj tym co masz w klubie, najlepiej sklejaj coś z niewymienych kart ;)