Wpis z mikrobloga

ninebot max najlepszy wybor


@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: wypada uzasadnić, najlepszy bo ... Zestawiając to do powyższych ninebot max to zabawka bez amortyzacji i pędząca zawrotne 25km/h, z wadami "wieku dziecięcego", które ujawnią się w miarę jak będzie przybywać użytkowników.
  • Odpowiedz
@lucash9: ja bym uzasadnił tak jak w przypadku m365.

1. Wad pewnie będzie mniej niż w M365 bo jest to produkt już zrobiony po doświadczeniach z m365, wydaje się solidniejszy i bardziej przemyślany.
2. Dzięki popularności będzie łatwiej i taniej go serwisować niż takiego 100% chińczyka jak langfest których w polsce jest bardzo mało.
  • Odpowiedz
@FLAC: Spoko, jednak weź pod uwagę, że popularność emek bierze się z niskiej ceny. Obawiam się, że MAX może nie powtórzyć ich sukcesu, co za tym idzie wsparcie społeczności będzie słabe.
  • Odpowiedz
@lucash9: czy ja wiem. W zaufanych chińskich sklepach już za 2150 można dostać, to minimalnie drożej od m365 pro a pewnie jeszcze stanieje. Pro jest u nas dosyć popularna więc i ten ninebot może być.
  • Odpowiedz
@lucash9: moim zdaniem kolejną półką do rozważenia jest ~4500-4800zł gdzie jest Kugoo G-Booster (i jego klony) a następnie poziom 7-8 tysięcy gdzie jest Techlife X7 / Zero 10X (nie wiem co jest czego klonem xD)

Pośrednie półki są mało ciekawe, bo za drogie w stosunku do możliwości (5000zł za sprzęt z 1 silnikiem 500-800W to za dużo).
  • Odpowiedz
@lucash9: nie wiem. Zależy od popularności. Zero i Techlife są jako tako popularne, z częściami też prościej bo klony. Janusz nie wydaje mi się mega popularny choć mogę się mylić.

Zawieszenie też nie wydaje się jakoś mega nowoczesne, raczej dosyć proste. Ale chyba lepiej takie niż żadne. Najlepiej byłoby zrobić jazdę testową u kogoś kto to ma.
  • Odpowiedz
@LowcyChin Mireczku przepraszam, że pytam tutaj ale masz zablokowane PW. Jak ten januszbike się sprawuje? Jaki przebieg? Usterki? Zastanawiam się nad kupnem :p (przesiadka z m365)
  • Odpowiedz
@dankeshon: nie mam zablokowanego PW :P
Przebieg o ile dobrze pamiętam coś około 1000km
Usterki = brak
Sprawuje się świetnie ale jeszcze za zimno żeby jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tez sie z m365 przesiadłem i mega polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz