Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Do niczego się #!$%@? nie nadaje do niczego !? Jestem amebą i nic dlatego nie osiągnę ! Nie uczyłam się jak byłam mniejsza a teraz nic nie potrafię ja #!$%@? tylko się #!$%@? idzie
Poszłam sobie na studia zarządzanie podstawowe pierwsze.zadania w execlu a ja nic nie potrafię ale jestem #!$%@?
  • 17
  • Odpowiedz
@Krotniczka: to chociaz sproboj odpalic google i wpisac: podstawy excela, czy tam na czym pracujesz. I potem widzisz np w filmiku jak gosc robi to i tamto, kopiujesz co robisz. Brawo, znasz podstawy. Potem sie baw tym i ogarniesz. Ja mialem tak z gimpem - nie ogarnialem nic. Odpalilem filmik z warstwami i co 5 sekund sprawdzalem czy dobrze robie. Wyszlo. Umiem wycinac i warstwowac. #!$%@? ale na wlasny uzytek dziala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krotniczka: Normalne na tych #!$%@? studiach, że wszystko zajmuje absurdalnie długo (albo przynajmniej dużo dłużej niż się spodziewa). Nie przejmuj się. Pomyśl, że jak potrzebujesz na coś dużo czasu, to tak musi być i nie ma w tym nic złego. A pod koniec semestru, przed kolokwium na pewno będziesz robić te zadania w moment, jeśli trochę poćwiczysz.
  • Odpowiedz