Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Jest ktoś z Was obecnie na szkółce policyjnej ewentualnie świeżo po? Zastanawiam się nad złożeniem papierów do policji bo zarabianie 1000-1300 cebulionow w callcenter mi zbrzydło, studia mi nie idą i nie widzę dla siebie innej drogi niż mundurówka (od zawsze chciałem w sumie pracować w policji/wojsku). Jeżeli jest ktoś taki to proszę się odezwać w komentarzu lub pw, mam kilka pytan.
#praca #policja #pracapolicja
  • 18
Służy się a za służbę płacą i to nienajgorsze jak dla mnie pieniądze. Wiadomo, nie tyle co programistom w IT 15k ale niecałe 4k jest już fajna opcja, tym bardziej dla kogoś takiego jak ja, nie widzącego nigdy więcej niż 1500zl. Porażka. Ale nie traktuje tego jak pracy, ciekawe zajęcie, codziennie coś innego a nie siedzenie 8h przed monitorem za gowniane pieniądze.
@szczeki32: > niecałe 4k jest już fajna opcja, tym bardziej dla kogoś takiego jak ja, nie widzącego nigdy więcej niż 1500zl. 
Tyle zarabiasz dopiero po ok 10 latach. Po kursie masz ok 2500 na rękę. Poszukaj w sieci > grupy zaszeregowania policjantów
@szczeki32: jak ja bym miał pracować w policji to jedynie w AT, a tak to 90% ludzi w policji to ludzie którzy byli bici i poniżani w szkole no cioty i tyle oczywiście szacunek dla spoko mordek z policji