Wpis z mikrobloga

To się nazywa iść za ciosem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdańskie Autobusy i Tramwaje po trzech wyrokach WSA udostępniły nam informacje na temat wydatków na wynajem lóż na Stadionie Energa Gdańsk.
Trojmiasto.pl postanowiło zapytać pozostałe spółki miejskie, ile wydają na loże, wychodząc z założenia, że jak jedna spółka wreszcie udostępniła te dane, to może i kolejne to zrobią. I mieli rację! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Miejskie-spolki-ujawnily-koszty-loz-VIP-na-stadionie-n139440.html

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #gdansk #trojmiasto
  • 47
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Czyli tak pi * drzwi z artykułu wynika że z naszych podatków na schlanie się i oglądanie meczyków w loży urzędnicy gdańska wydali na przestrzeni ostatnich kilku lat 2 miliony złotych? No to chyba nareszcie wszyscy czujemy że nasze pieniądze są dobrze gospodarowane, a teraz raz raz wracać do pracy rodacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: jestem Waszym fanem! :)

a tak z ciekawości - czy macie może w planach zająć się rosnącymi wydatkami TK - bo z tego co wiem, jego przewodnicząca Jaśnie Pani Julia P. doszła do wniosku że wiedza o tym na co są przeznaczane te pieniądze "nie mieści się w zakresie informacji publicznej" (czy coś w ten deseń). a mnie się wydaje że jak najbardziej się mieści.

btw. jak można Was
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Zhejtowałem Was kiedyś, że powstaliście tylko po to, żeby dyskredytować PiS, ale obserwuję Was jakiś czas i z tego miejsca zwracam honor, myliłem się, przepraszam! Robicie dobrą robotę i patrzycie na ręce komu trzeba. Oby tak dalej.
  • Odpowiedz
Zhejtowałem Was kiedyś, że powstaliście tylko po to, żeby dyskredytować PiS, ale obserwuję Was jakiś czas i z tego miejsca zwracam honor, myliłem się, przepraszam! Robicie dobrą robotę i patrzycie na ręce komu trzeba. Oby tak dalej.


@borowa90: Tak to prawda, Ja również Zhejtowałem kiedyś ich, że powstali tylko po to, żeby dyskredytować PiS, ale obserwuję ich jakiś czas i z tego miejsca zwracam honor, myliłem się, przepraszam! Robią dobrą
  • Odpowiedz
Jeśli pracownicy tych spółek naprawdę dostają czasem możliwość uczestniczenia w imprezach zajmując loże


@dlugi-gr: Szkoda tylko, że odbywa się to kosztem mieszkańców miasta - bo te miejskie spółki zamiast wydawać kasę na niepotrzebne loże mogłyby obniżyć ceny świadczonych przez siebie usług.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: To samo chcieli zrobić w Łodzi, bo Widzew to nie Barcelona to po co im udostępniać wszystkie SkyBoxy. Na szczęście klub postawił na swoim i chętnych najemców jest tylu, że trzeba było przerabiać dodatkowe pomieszczenia pod wynajem.
  • Odpowiedz