Wpis z mikrobloga

Ma ktoś podobny sprzęt ?

Gtx 1060 6gb ,

i5-7400 3.00GHZ ,

8gb ram ?

Czy na takim sprzęcie RDR2 pójdzie na samych średnich ustawieniach ? Wiem ze optymalizacja skopana. Zastanawiam się czy kupić , gra swoje kosztuje bo ponad 200 zł . Nie chcę kupić a potem zbierać na nowego kompa podczas gdy gra do tego czasu będzie tańsza.

#rdr2
  • 24
  • Odpowiedz
@Edenes mam to samo z różnica procka - 7600k działa płynnie na średnio wysokich, a myślę że na wysokich by uciagnelo po patchu. Problemem są freezy, ale ludzie je mają niezależnie od sprzętu.
  • Odpowiedz
@Mortisto: masz troche lepszy procek od mojego. Wlasnie boje sie ze wzgledu na procek . Wiadomo-otwarta gra więc głownie liczy się procesor bo gra na nim głównie bazuje. A i5-7400 dziś jest niezbyt dobry wg opinii wiekszosci graczy. Inna sprawa ze kupując pc za 3 100 zł w 2017 roku lepszego procka nie dało się kupić w tej cenie .
  • Odpowiedz
@Edenes Powiem szczerze. Chyba poczekalbym na patch, bo w moim przypadku jest sinusoida. Potrafi nic się nie dziać przez 10min, a potem w ciągu 2min kilka freezow. Najgorsze jest to że mam cholernie ambiwalentne uczucia czy bym kupił w takim układzie grę jeszcze raz. Z jednej strony zachwyca klimatem i totalnie mi się podoba, a z drugiej strony problemy techniczne.
  • Odpowiedz
@Edenes: gram na takim samym sprzęcie, z tym że zamiast i5 7400 to mam 7500. Ustawienia średnio wysokie, cienie na niskie i mogę powiedzieć że działa 'płynnie' ALE pojawiają się okazjonalne przycięcia. #!$%@? bo trwają 3-4 sekundy czasem i pojawiają się z dupy nawet na cutscenkach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Edenes: zakupiłem uzywke, właśnie na rdr2 I szczerze mówią staty pokazują, że jest używany w 30 50 procentach. Jestem zdziwiony jak narazie rx 580 8gb daje rade.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @Mortisto: @KolorowyPierozek: mam do was pytanie odnośnie ramu. Obstawiam ze macie Windowsa 10 w najnowszej wersji. Jak wchodzicie w menezer urządzen to jaki procent wykorzystania pamięci ram wam pokazuje ? Mi pokazuje 22 lub 23 % . Pytam bo mam tylko 8gb i to tez moze mieć wpływ na tą grę . Moze da sie coś powyłączać zeby wykorzystanie było na poziomie np. 17 % ?
  • Odpowiedz