Wpis z mikrobloga

Jakich pytan moge sie spodziewac na rozmowie rekrutacyjnej? Za 20minut ma do mnie zadzwonić jakaś rekruterka z firmy e-commerce. Ja bym mial byc tam juniorem grafikiem. Boje sie pytan w stylu "jakie sa twoje najwieksze slabosci"(przeciez nie powiem ze jestem niepewny siebie, albo ciezko anwiazuje nowe znajomosci) lub "jaka ejst twoja najwieksza porazka zyciowa" - tu naprawde nie wiem co poweidzieć

#praca #marketing #webdesign
  • 40
@Hmrogrz: Aleja startuje jako junior. A wiadome ze przez pierwszy miesiac nie bede troche ogarnial. Obawiam sie ze moge sobie zawalić przez to. No i wiadome ze po meisiacu czy dwoch bede lepszy
@lastro: nie znam zarobków grafików. Ale nie powiedział bym mniej niż 2500zl. Przecież to i tak są śmieszne pieniądze.

@wojciech-plackowski: @zly_wuj: ale wiecie że te pytania służą do sprawdzenia czy pracownik umie szybko i kreatywnie myslec. Zwłaszcza pytania w stylu "z jakim zwierzęciem się utożsamiasz". Tu nie chodzi o samą odpowiedź, ale o szybkość myślenia i kreatywność.
@Hmrogrz: > nie znam zarobków grafików. Ale nie powiedział bym mniej niż 2500zl. Przecież to i tak są śmieszne pieniądze.

@lastro: Dla mnie najlepiej byloby chyba powiedziec pierwszy miesiac 2000, a od drugiego 2500. W swim portfolio mam tylko jeden layout, reszta to logo identyfikacje i jakies plakaty. Nie wiem wlasciwie dlaczego do mnie zadzwonili. Na pcozatku nie ebde ogarnial
@lastro ja jak zaczynałem to powiedziałem że chce 2500 i tak dostałem na próbnej, ogólnie nie ma co cykać, pewnie powiedz że np. 2500 chcesz na rękę i elo. Ja teraz miałem rozmowę do nowej pracy to powiedziałem że chce 8, koleś powiedział że no sporo(wiedziałem że to za grubo na to stanowisko) i skończyło się na 6200, także win-win. Jak zapyta o wady to powiedz że małe doświadczenie, jeszcze się uczysz(jak