Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WojtusKor: gram głownie Duo i zależy od tego z kim gram, jak gram z mainem topa to biorę jungle, jak z adc to suppa. W maju z kolegą z topa po ~20 grach było 75%wr. Jak zdarza mi się grać solo to wolę wziąć las bo zawsze mam niefarta do leśników i wolą grać pod staty niż pod pomaganie drużynie, więc wolałbym uniknąć grania suppa na solo
@TrefliS:
grasz malo gierek i na 55 gierek masz 28 zagranych champow
to dosyc duzo xD
do tego grasz glownie duo jak patrze wiec winrate 55% to nic specjalnego zdecydowanie
kupujesz bardzo malo control wardy (praktycznie tylko jak robisz pierwsza cofke)
z jakiegos powodu lubisz kupowac dodatkowe potki na hp na supporcie idk czemu

wiecej ciezko mi z samego op.gg wywnioskowac musialbym obejrzec jakas gierke albo cos
@TrefliS:
Po co dluzej zostawac na linii? I tak powinienes sie cofac razem z adc a nie zostawac samemu na linii.
Jesli chcesz grac agresywnie na linii to kup control warda i przesun go w strone enemy jungli
Pozwoli ci to strackowac junglera i zagrac agresywnie wokol tego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haraj: wiem że cofam się razem z adc ewentualnie bronie wiezy jak mi się nie opłaca cofać bo mam np 200 Golda i full HP a poty kupuje żeby nie musieć się cofać bez adc właśnie bo często jest tak że głównie to mnie harrasują na linii