Wpis z mikrobloga

@Dziku74: jest to jakiś argument. Zawsze by się poczuć lepiej jak gangster można kogoś zabić, podłożyć ładunek wybuchowy, rzucić sobie granatem o 9 rano w mieście.

*Żartuje chłopaki z cyberprzęstepczości. Asekuruje się byście mnie nie budzili znów, spokojnie! xD
  • Odpowiedz
@Dziku74: to kurła śmieszne nie jest, gdy z soboty na niedziele gdy jesteś na kacu i śpisz z różową [ teraz już na szczęście byłą różową xD ] wpadają Ci na chatę o 4:33 przez wpis na wykopku xD
  • Odpowiedz
@Dziku74: dzieją się! Wstaje, łyk odgazowanego browara przy którym zasnąłem.

na zasadzie.

budzi mnie ex różowa ej compix policja do Ciebie, #!$%@? mać!
ubieram koszulkę i w koszulce i majtkach schodzę a tam już #!$%@? jej rodzice i dwóch byków którzy na bombach
  • Odpowiedz
@Dziku74: długa historia ;>

po 10 latach się na rozstało. Różnica zdań, poglądów. Od dawna się psuło, staraliśmy się naprawiać w końcu idealnym rozwiązaniem będzie gdy się spakuję i cześć
  • Odpowiedz
@Dziku74: ej! inna!? jest mirko!

po dwóch miesiącach się wyleczyłem. Cierpieć nie cierpię mam układ FWB, mam dwie przyjaciółki. Tak, tak nie mam znajomych ;) MIELIŚMY wspólnych ale tego się nie da pogodzić jeśli jesteś tym najgorszym. Po za tym ze mnie #!$%@? introwertyk
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@compix aa no to na brak wrazen nie narzekasz ;D a z tymi znajomymi to fakt, nie da sie tego przeskoczyc i najlepiej sie odciac tak jak mowisz ;p
  • Odpowiedz
@Dziku74: #!$%@?łem na orbitę i myślę nad wyprowadzeniem się do innego miasta lub...podlasie ale finanse ograniczają.

Nie narzekam xD
zdecydowanie ale jakoś muszę sobie radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz