Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, pytanie mam. Otóż poszukuję kabli jakieś 3m do monitora bo dołączane we wszystkich są krótkie. Czy na kablach można jakoś mocno przyoszczędzić? Niska jakość kabla zwiększa opóźnienia czy tylko standard? Monitor to LG 27GL850 ale tutaj potrzebuję tak - kabel displayport najwyżej wersji (2.0 czy 1.4 jest najwyższe obecnie?), kabel do huba (audio, usb te sprawy, nawet nie wiem jak się ta wtyczka nazywa) oraz zasilanie jest na takim swego rodzaju zasilaczu łączonym wtykiem 3 pin bodajże co wtyka się taki też do zasilacza ATX ale z niego wychodzi wtyczka okrągła mała w stylu laptopowej i tylko ta część by wystarczyła dłuższa. Gdzie kupię najtaniej z przesyłką, ile w granicach rozsądku będzie mnie to kosztować, czego unikać?
#pcmasterrace #144hz #kable #monitor #ips #lg #lifesgood
  • 4
@robid
Odpowiednio wysoką czyli jaką? Nie spotkałem się z taką specyfikacją kabla, prędzej standardu a też nie wiem ile to optymalny koszt bo wiadomo są ludzie którzy potrafią dać na kabel 100 i uważać że wiele się zmieniło a z tego co rozumiem - nie powinno i kropka. Jeszcze poprawka - do zasilania jednak 3 pin dłuższy bo zasilacz jest na tej drugiej części.