Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, używałem do tej pory apki SIPTV i listy od #teleelevidenie z kanałami polskimi i niemieckimi, EPG więc działało mi dobrze wbudowane w aplikacje, teraz przesiadłem się na aplikacje TiviMate i też chciałem używać EPG dla 2 krajów, ale oni nie mają wbudowanego, wiecie jak to zrobić? Dodam, że przy wpisaniu linku do naszego polskiego EPG (np. od kodiwpigulce.pl) i jakiegoś darmowego niemieckiego to się wszystko rozjeżdża (kanały o tej samej nazwie pomimo innego tvg-ID i tvg-name). Może ktoś wie jak wydobyć EPG z aplikacji SIPTV? Z tego co widzę to korzystają oni ze skryptów, przykład: http://epg.siptv.eu/common/scripts/get_single_local.php?channel=TVP2.pl
#iptv #epg
  • 3
@kodiwpigulce_pl: jest lepiej, ale nie ma tu wielu kanałów.
Czy stworzenie własnego EPG według potrzeb (gdzieś widziałem poradnik) wymaga konfigurowania czegoś na serwerze online żeby mi zasysał cały czas dane np. z programu interia.pl, czy mogę się po prostu odwoływać do przewodnika konkretnych kanałów lokalnie w pliku .xml i aplikacja bedzię też to jakoś pobierać?
@Matleusz: nie potrzeba serwera ale ułatwia on pracę, możesz skorzystać z jakiegoś darmowego. Chodzi o to, że webgrab "zczytuje" zadaną stronę i zapisuje ją w formacie xml w taki sposób żeby działało jako EPG. Plik eksportuje nawet lokalnie. Trwa to trochę ale to osobny temat jak skonfigurować poprawnie webgrab.