Wpis z mikrobloga

  • 2
Od kilku dni można podziwiać nową stronę internetową projektu lisk i nie widzę tu żadnej informacji? W 3 letniej historii projektu Kordek już 3 raz zmienia design oficjalnej strony także widać że chłopaki pracują ( ͡º ͜ʖ͡º) hej liskpoland jestem już zmęczony robieniem twojej roboty w promowaniu projektu więc mógłbyś wrócić na wykop #lisk #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
@Rihter: a po co tu wstawiać takie informacje? Jak ktoś śledzi projekt to wie, a inni nie potrzebują tej informacji. Oprócz zmiany designu jest to zmiana funkcjonalności strony z strony statycznej na CMS Drupal.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gaxda Kolega liskpoland przed relaunchem i pęknięciem bańki informował o wszystkich bzdurach. Teraz nagle nie ma czas ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gaxda: 2 lata temu Kordek obiecywał sidechainy do końca 2018 w sumie to wiele obiecywał i na obietnicach się skończyło. Już mi sie znudziło robienie beki z liska więc powiem Ci poważnie co myślę. Miał być innowacyjny produkt, miał być "eth killer" miało byc tysiące dappsow i developerów, miał być "moon" (Kowalewski namawiający do kupna po 100zł bo tanio) itp itd..

A co jest?

Gowno coin z konsensusem udajacym decentralizację na
  • Odpowiedz