Wpis z mikrobloga

#r6s #rainbowsix #rainbowsixsiege
Czy zna ktoś miejsce, w którym są rozpisane rozwiązania na rozterki techniczne z grą?
Mam problem z połączeniem się z tą grą, dostaje losowe skoki w opóźnieniu (z 30 na 150-400) co wyklucza mnie z jakiejkolwiek rozgrywki.
Problem nie istnieje stricte w moim komputerze ani dostawcy. W zasadzie od długiego czasu gram w inne sieciowe tytuły(Dota2, CS, Apex, Quake) i żadna gra nie napsuła mi tyle krwi przy pierwszym uruchomieniu.
  • 2
  • Odpowiedz
@Unbeliev: Zgłoś problem na stronie ubi, opisujesz problem, a potem możesz czekać na czat. Jakiś czas temu nie mogłem w ogóle się do uplaya zalogować. Opisałem co i jak i czekałem na czat, kolo co się moją sprawa zajmował nie wiedział dokładnie dlaczego tak się dzieje, ale podsunął kilka opcji i w końcu zadziałało.
  • Odpowiedz
@Unbeliev: Jaka sieć, orange? "prywaciarz"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem kiedyś podobnie, orange też twierdziło "co złego to nie my", a jednak był problem po stronie dostawcy.

wtFast spróbuj, u mnie pomogło na #orangecwel jak wysyłali pakiety przez pół europy do serwera w polsce. packet lossy z 5%-50% do 0%, ping też z 50-200 na 30-50.
  • Odpowiedz