Wpis z mikrobloga

Dobra motyw jest taki ze mieliśmy 45min wyklad o php, i tam bylo o typach zmiennych, tabliach itp. A do zrobienia mam sklep internetowy, dodawanie do koszyka, zamowienie tego itp.
Jak to teraz ugryźć, bo w necie przykładów widze duzo no ale wiecie, lepiej samemu a po drugie to są skomplikowane, jak na moj projekt

I jak się do tego zabrać?
Formularz to jeszcze sam zrobie, ale koszyk bedzie problemem, bo musze dodac zawartosc a na kolejnej stronie wyswietlic wszystkie przedmioty oraz ich cenne.
Bo button powinien dodac do tablicy asocjacyjnej id zakupionego produktu, czy jak to ma wygladac?
#programowanie
  • 4
bo w necie przykładów widze duzo no ale wiecie, lepiej samemu a po drugie to są skomplikowane, jak na moj projekt


@Koprowy: Dodawanie do koszyka to klasyka na rozmowach rekrutacyjnych z webdev. Sprawdź przykłady w necie i zmodyfikuj a radzę Ci z jednego prostego powodu - nie wynajduj koła na nowo. Zobacz jak to zrobiono, przerób, zrozum i tyle. Tak to mniej więcej wygląda XD
@Drew:No wiem wiem, schemat jak to dzialac rozumiem tylko zeby to w phpie zrobic, majac 1 raz dopiero z nim stycznosc to problem. Znaczy ja w .net core pisze, a na zajęciach php, a dopiero next semestr c# .net do backendu. I tak patrze to duzo trzeba phpa ogarnac zeby to bylo sprawne, bezpieczne itp itp. Ale juz znalazlem na necie gotowy kod i go analizuje/przerabiam xD