Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje czy jest takie coś jak ozdobna główka śrubki czy może to się inaczej nazywa, w sensie przykręcam coś śrubą, najlepiej taką z nie za wielką głową (wysokością, może być szersza) i na to daję jakiś samoprzylepny ozdobnik labo śruba już ma, żeby nie wyglądało źle?

Coś tam znalazłem na termin pl osobne śrubki, nakładki itp., ale właśnie nie wiem czy to ma jakąś typową nazwę, bo tak nie do końca mi znajdowało to o co mi chodzi, może termin po eng byłby lepszy tylko jak to nazwać. Szukać na #aliexpress może?

Bo generalnie nie wiem jak to się robi, czy są specjalne końcówki główek czy może to się właśnie kupuje jakąś odpowiednią, a na to daje jakieś samoprzylepne ozdobne coś, bo wydaje mi się, że opcja dwa bardziej uniwersalna.

Dodatkowo szukam też swego rodzaju podkładek/blokerów i też nie wiem jak to wyszukać, powinny być chyba z gumy albo plastiku, generalnie taki bloker na wysokość nie wiem 1-2 cm, okrągły chyba, wsadzam między dwie elastyczne płyty i teraz jeżeli ktoś je naciśnie siłą to jest ten bloker i nie dopuści do złamania płyty.

Może chaotycznie napisałem, ale ktoś kto miał z takim czymś do czynienia od razu będzie wiedział co i jak.

#pytanie
  • 2