Wpis z mikrobloga

@DziQ86: Zjadło mi połowę komentarza ()
Mój Zamplebox jest w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio dostałam mailowo kod promocyjny na 6 butelek za free. Jedynie zapłaciłam 15$ za przesyłkę.
@szcz0ta: Ja niestety głupi jak przestali wysyłać usunąłem konto. Chyba mi tam jednego znajomego brakowało aby 2gi darmowy box otrzymać. Ostatnio coś mnie wzięło aby sprawdzić i proszę, nowe 30ml butelki (łatwiej dodać shota) i jeszcze zero problemów z wysyłką.
@DziQ86: Butelki z kroplomierzem są wizualnie świetne, ale jednak te nowe buteleczki są bardziej praktyczne. Ja anulowałam subskrypcję na starym koncie, chciałam ją wznowić, ale nie mogłam się zalogować. Nie miałeś problemów z zalogowaniem się? Założyłam nowe konto i później jak chciałam się zalogować, to nie ma takiej strony.
Mam tak od tygodnia, chciałam zmienić datę wysyłki kolejnego boxa no i nie da rady. Pisałam do supportu, odpisali, że pracują nad
@szcz0ta: A powiem Ci że miałem podobny problem kilka lat temu u nich. Głównie dlatego że była pozostałość mojego konta i moje nowe konto, oba na te same adresy. Mailowo wyjaśniłem aby stary całkowicie usunąć, a ten nowy już zostaje. I nauczony tą historią ostatnie konto też kompletnie usunąłem zamiast zawiesić aby nie było nieporozumień.
@Popiolken: ja bym raczej nie ryzykowała. W moim przypadku, gdzie ostatnio miałam rabat i zapłaciłam tylko za przesyłkę, mogłam sobie pozwolić na wybranie 3mg. Gdybym miała wznowić subskrypcję, to wzięłabym zerówki, tak dla świętego spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałam, że już reflinków nie ma.
@DziQ86 a mógłbyś wrzucić jak Twój tracking ostatniego zampla wyglądał? Według trackingu, który wysłali mailem, to zample jest w drodze do Polski od 24.10, a według USPS jest wysłany do innego magazynu 28.10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szcz0ta: Już nie ma darmowych boxów, ale możesz dostawać ichnie Zbucks. Wejdz w profil i kliknij "get more zbucks" bedzie info.
Co do trackingu to za dużo nie miałem, ale po doświadczeniach z zampla wiem że może iśc nawet i 2-3 tygodnie.

OCTOBER 16, 2019
8:00am
Departed Processing Center
BELL, CA
OCTOBER 15, 2019
8:18pm
Parcel Order Manifested , Ready For Export
BELL, CA
9:10am
Parcel Order Scanned
BELL, CA
OCTOBER
@DziQ86 dzięki za info. Więc nie muszę się martwić.
Chciałabym ogarnąć sprawę z ZBucks, ale dalej nie mogę się zalogować. Pisałam do supportu, to anulowali mi subskrypcję i usunęli stare konto.