Wpis z mikrobloga

@allegro_pl: jednych ruchem pozbawiliście mnie narzędzi, z których korzystałem przez 15 lat, nie wiem co napisać...


@3000swin: No wiesz... musisz zrobić miejsce dla chińczyków z ich aukcjami wprost z translatora.

@allegro_pl: To jak potraktowaliście ludzi, którzy zbudowali waszą potęgę, którzy wypromowali wasz portal, którzy dali wam chleb jest wręcz obrzydliwe. W zasadzie brak słów. Gdzieś na jakimś spotkaniu biznesowym przy projektorze ze słupkami z badań focusowych zdecydowaliście by wystawić
@GleboZgryz: xddddd no nie, lepiej trzymać się licytacji albo ofert od prywatnych januszy, którzy łącznie robią pewnie z 0,000001% dochodu w serwisie xd Jakby firma była tak sentymentalna, jak niektórzy jej użytkownicy (płaku płaku, skasowali komentarze, które były dla mnie jak pamiątki po dziadku, płaku płaku każą mi wystawiać na Allegro Lokalnie zamiast konkurować z dziesiątkami tysięcy profesjonalnych sprzedawców), to by się nie rozwijała. To jest biznes, zrozum to.
@3000swin: i kto tu pier... głupoty. typie, 100 zł prowizji, o czym my tu mówimy xdddd. Duże firmy robią kilkadziesiąt tysięcy zł prowizji miesięcznie, więc bardziej się opłaca wywalić januszy i zrobić więcej miejsca dla dużych graczy.