Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam Mirko, przychodzę z problemem. Robiłem wczoraj w apce mbanku przelew blik na konto sprzedającego, w swojej apce banku (chyba jakieś millenium) ma blika. Podczas wysyłania przelewu blik wyskoczył mi komunikat że adresat nie ma zarejestrowanego numeru telefonu w bliku, i żeby odebrać hajs będzie musiał się w tym bliku zarejestrować. Zarejestrował się, hajs z mojego konta poszedł, a do niego nie doszedł. Co zrobić?
#mbank #blik #platnoscimobilne #banki
  • 3
  • Odpowiedz
@wojtazeq: musi sprawdzić czy on u siebie w bankowości ma zarejestrowany numer, jeśli ma to musi wejść w opcje przelewów blik i zobaczyć czy ma tam przypisane konto, na które maja wplynac pieniądze. bo jeśli nie ma to beda wisiały i sobie czekaly
  • Odpowiedz
@wojtazeq

Aby odbierać natychmiastowe przelewy z innych banków, należy przystąpić do usługi Przelew na numer telefonu. Jeśli odbiorca przelewu jest zarejestrowany w usłudze, zobaczy zaksięgowaną kwotę przelewu na swoim koncie, chwilę po potwierdzaniu operacji przez nadawcę. Odbiorca niezarejestrowany w usłudze otrzyma natomiast sms z linkiem do strony mBanku. Na tej stronie będzie mógł odebrać przelew, podając numer swojego rachunku, w dowolnym banku. Przelew taki będzie realizowany standardowo, jak dotychczasowe przelewy na numer
  • Odpowiedz