Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Trasa 5km, godz. 13:00 #bolt w #rzeszow 28zł? Ostatnio ceny przejazdów mocno w górę, czekam na #uber który ma się pojawić po nowym roku bo już kolejny raz wychodzi mi drożej jechać boltem niż taxi.

PS. Tak wiem, że zwiększone zapotrzebowanie itd ale nawet sami kierowcy są zaskoczeni takimi cenami.
pikejj18 - Trasa 5km, godz. 13:00 #bolt w #rzeszow 28zł? Ostatnio ceny przejazdów moc...

źródło: comment_jdfVraSC6DqDbVvg3mfbb1kYL1iozrJ5.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pikejj18: i bardzo dobrze. Masz swoja innowacje. Nie dosc, ze lewusy to czesto drozsze niz normalna taryfa. I dodatkowo musze cie rozczarowac, ale tylko bolt jest tak uposledzony, ze wpuszcza kilku kierowcow do malych miast po czym hucznie oglasza ekspansje. Uber nie jezdzi na pipidowkach bo zdaja sobie sprawe, ze nie zarabiaja na takich miastach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anotherelf: no właśnie z tego co wiem po nowym roku ma się pojawić Uber, tak mówił mi jeden z kierowców, który dostał od swojego partnera informacje
  • Odpowiedz
@agresywny_salceson: to nie moj target na szczescie, wiec pluje na tych gownozjadow, ktorzy tym jezdza. Jezdzilem uberem gdy jeszcze nie bylo bolta i juz wtedy bylo multum patusow, bo najtaniej. Aktualnie musi tam byc sodoma i gomoria. Najwieksza beke mam z nieswiadomego biznesu na lotniski, ktory to zamawia, a przyjezdza jakis gownowoz typu panda, mina klienta bezcenna, wtedy zawsze #!$%@? z niego, zeby zlal sie wstydem.
  • Odpowiedz
@pikejj18: Hmm przypuszczam, ze Taxi by wyszlo pewnie 50zl. Ostatnio jechalem z kochanowskiego do trzebowniska 12zl gdzie zwykla taxa zawsze mnie kasowala 30-40zl. To samo kiedys wracalem z 4 pory roku o 4 nad ranem to taxa chciala 60zl, a bolcikiem elegancko 25zl albo 30zl nie pamietam juz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nunino: przeczytaj dokładnie komentarze, pisałem ile wyszło taxi.
Nie pisałem tego po to, żeby przekonywać że bolt to zło bo korzystam kilka razy w tygodniu czasami. Od pewnego czasu ich mnożniki są tragiczne na co uwagę zwracają nawet ich kierowcy kiedy z nimi rozmawiam. Skoro bolt od początku reklamował się jako tania alternatywa taxi, to mój komentarz miał jedynie zwrócić uwagę że chyba przestaje się to im opłacać w naszym
  • Odpowiedz