Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale to męczące uczucie.

Mam ochotę na seks z inną kobietą niż własna... Oczywiście nie zrobię tego ale ostatnio fantazjuję o innych nawet podczas seksu z własną.

Moja jest całkiem całkiem, szuplutka, zgrabniutka. Ale czasem marzę o takiej z dużymi cyckami, albo z wiekszą dupą. Mam tajne konto na IG gdzie obserwuję same dupeczki. No generalnie zacząłem fantazjować o innych. Zaczęło się kilka miesięcy temu. Czuję, że i tak nic nie zrobię ale męczy mnie to. Zasadniczo żadna kobieta poza własną sie mną nie interesuje, więc nawet nie wiem jak miałbym to zrobić.

Ale to chyba niezdrowe by fantazjować o innych. Męczy mnie to. Moja jest moją jedyną partnerką seksualną w życiu. Wcześniej z innymi dziewczynami za czasów gimbazy i liceum to się dotykaliśmy ew. seks oralny a tu jesteśmy razem 10 lat i raczej nie chcę tego psuć bo relacja jest spoko ale patologia by myśleć o innych bzykając własną.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
Mam ochotę na seks z inną kobietą niż własna... Oczywiście nie zrobię tego ale ostatnio fantazjuję o innych nawet podczas seksu z własną.


@AnonimoweMirkoWyznania: gratulacje właśnie odkryłeś jakie to jest brzemię być facetem ;) Niestety to się nie zmieni jakiejkolwiek dupy byś nie miał, bo zawsze będzie jakaś inna. Wyższa, niższa, inne cycki, większa dupa, dłuższe nogi, odstęp między udami itp. itd.
Jedyne co Ci mogę doradzić, to skasuj tego instagrama.
@AnonimoweMirkoWyznania: słonko miłość i seks to dwie różne rzeczy. Szczególnie u facetów, u nich popęd jest niepohamowany i niezależny od czegokolwiek. Przeruchaliby jakąś szmulę z klubu a godzinę później nawet by nie pamiętali, że istnieje. Tak działa natura - jest nastawiona na reprodukcję. Ewolucja i te sprawy, u know.

Co innego jak osoba (nieistotne facet czy kobieta) zaczyna się angażować emocjonalnie w relacje z inną osobą niż swój partner/partnerka. Wtedy jest
@AnonimoweMirkoWyznania można cale życie być z jedną kobietą, byc szczęśliwym i szanować siebie nawzajem, a jednocześnie myśleć o wspaniałych dupach do rżnięcia. Myślę że tak wygląda życie każdego kochającego faceta. Mimo ze kocha, fantazjuje o seksie grupowym, lesbijkach, analu, seksie z azjatkami i murzynkami codziennie, pewnych granic nie przekracza bo jednak woli nie krzywdzić kobiety, którą szanuje.
mirabelka: @struga: Nie przemawia do mnie takie tłumaczenie tego sobie. Nie wiem czy słyszałaś jak facet, który ma kobietę potrafi się rozczulać nad jakaś babką z ekranu. To wcale nie brzmiało jak zwykła chęć ruchańska i spuszczenia z kija. Poza tym skąd poznać/wiedzieć, że dany facet angażuje się emocjonalnie i czas opuścić tonący okręt a kiedy jeszcze nie? Przecież można się zaangażować emocjonalnie na tydzień, dwa, dzień czy noc i
AnonimowyStulejarz: @struga: Własnie o to chodzi. Ja jestem związany emocjonalnie z moją żoną i świadomie nie pójdę do innej, bo nie. Bo dla niej żyję, staram się, tęsknię i w ogóle ten cały emocjonalny stuff.. ale jak chodzi tylko o czyste wsadzanie członka into vagina to ja bym bardzo chętnie pociumkał. Choć to czysto przedmiotowe traktowanie kobiet, które cieżko mi zaakceptować.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua