Wpis z mikrobloga

  • 5
#fut

Zagrałem 15 meczy. Będę szczery nie powalił mnie na kolana. Nie było efektu wow. Sprzedałem wróciłem do Cristiano.

zwinny i szybki dobry strzał w polu karnym po patchu strzały z za 16 nie wchodziły chociaż byłem w tym ekspertem. Finezja nie wchodziła. Nie odczułem 5 słabszej nogi w żadne sposób chociaż liczyłem że będzie naparzal jak szalony.

Na boisku wizualnie nie robi wrażenia. Jest lepiej niż Fifie 19 bo nie da się go tak przewrócić jak w poprzedniej edycji. Odbiera piłki całkiem okej. Stamina bez szału.

Wieczorem wjedzie stoichkov 90

Ogólnie nie zrobił na mnie wrażenia. Neymar MBAPPE i Cristiano o wiele lepiej mi się nimi grało.

Dla tych co chcą swapa zrobić. Będę szczery lepiej iść w ferdinanda lub Carlosa (sam posiadam) dają wam dobre linki. Wersja baby dostępna za swapy za miesiąc nie będzie użyteczna a będziecie od niego uzależnieni. Son dostanie ifa, mbappe albo Neymar i będą o niebo lepsi. Ja bym brał obrońcę. Jak sa jakieś pytania to zapraszam
M82A1 - #fut

Zagrałem 15 meczy. Będę szczery nie powalił mnie na kolana. Nie było ef...

źródło: comment_x5czk7LfxVp8aFipDJk4lEc0YSfm1v3H.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ozzi91 problem w tym że napastnicy dostają upgrade taki obrońca rzadko dostsje. Myślę że za miesiąc lub dwa będziecie mieć problem z tym że nie będzie wam szkoda go wyrzucić na rzecz Sona np. który będzie kosztował 800 000. A będzie w pytę lepszy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WscieknietyWaz costa się nie nadaje do niczego. O hagim myślałem. Wydaje mi się lepszy wybór niż buta.

Hagi na Cam dobre linki daje 82 stamina trochę mała ale nadrabia zwinnością i szybkością
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wojtini1996 nie patrzyłbym na ikony poniżej 1 mln na Cam i ST. Obrońcę tak. Taki cannavaro 87 mam osobiście daje radę. Matheus 88 około 850 000 fenomenalny do pary z virgilem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wojtini1996 no ten cruyf był na mojej liście ale brakuje mi kasy. Ograłem tych ikon trochę i ifow na st mane itp. najlepszy na te chwilę Cristiano Neymar i mbappe stoichkov daję radę dziś go kupię wersję 90.
Cruyff wygląda dobrze

Ronaldo baby cienko przy MBAPPE
  • Odpowiedz
@M82A1: W tamtej fifie nie grałem gówno ikonami i w tej też nie planuję. Kupiłem Salaha i zbieram na Messiego. Cruyffem bym sobie pograł, ale nie mam dla niego miejsca na CAM, bo tam śmiga Neymar, a na LCAM Holender ma trochę mało staminy (w tamtej fifie mi nie nie przeszkadzało, bo miałem jego Optimusa i był koniec gry), ale tutaj szkoda będzie go zmieniać już w 60 minucie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wojtini1996 to jest bardzo dobra opcja. Ale zamiast Messiego wsadziłbym Cristiano. A Neymar na Cam. Ja musiałem się pozbyć bo na camie mam de bruyne 92 że względu na H/H i potężną stamine
  • Odpowiedz
@M82A1: Na ST mam Sona i fajnie mi się nim gra.

Na razie mam nienajgorszy skład: Son, Mbappe, Son, Salah, Sissoko, Kante, Mendy, Lenglet, Varane, Walker i Ter Stegen.

Ciężko byłoby mi wstawić Cristiano, bo nie mam nikogo z Piemonte Calcio, a taki Mendy wygląda o wiele lepiej niż Sandro. Do Messiego zawsze mogę dobrać Semedo.
  • Odpowiedz
@M82A1: A dokładniej wygląda to tak + szeroka, bogata rezerwa. Za tydzień za Lengleta wleci pewnie Ferdinand, a później to już nie wiem w jakim kierunku iść. Pewnie w te lepsze ikony, na to będę ciułał coinsy, bo ze złotych kart ciężko wyciągnąć tu coś więcej.

Widzę tutaj tylko Ballacka mid, Gullita, Vieire. Chciałbym przetestować Besta w tej fifie, ciekawy jestem jak się nim. Gra, a pasowałby tutaj bardzo dobrze.
Wojtini1996 - @M82A1: A dokładniej wygląda to tak + szeroka, bogata rezerwa. Za tydzi...

źródło: comment_OkO3bkmTuXvsFzS2qCw3Rmk2hSfvkUv5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz