Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was próbował ćwiczeniami poprawić sobie wadę wzroku? Czy ktoś może polecić jakiś plan treningowy/trenera do takich ćwiczeń?

Chciałem ostatnio pozbyć się problemu okularów czy soczewek i miałem plan zafundować sobie korekcję laserową ale okazało się że przez to że mam chorobę która nazywa się heterochromia fuchsa, nie mogę mieć takiej operacji. Tym bardziej nie mogę mieć też operacji wszczepiena soczewki fakijnej (ICL). Do tej pory choroba nie sprawiała mi problemów, poza tym że musiałem dłużej siedzieć u okulistów, bo to że mam trochę różny kolor oczu to żaden problem. Bardzo mi się spodobał pomysł że mógłbym nie musieć nosić okularów czy soczewek, jestem zdeterminowany żeby spróbować ćwiczeń oczu, a wolał bym zacząć od poszukania profesjonalnego wsparcia zamiast samemu robić doktorat w internetach.

#okulary #optyk #wzrok #soczewki #wadawzroku #korekcjawzroku #laserowakorekcjawzroku
  • 9
@straznik_teksasu: 1D mniej przez 2 lata. Z tym, że to tak nie działa;) są dni że widzę duzo lepiej, a są że gorzej. Gorzej widzę w nocy, a dużo lepiej w sloneczny dzień. W słoneczne dni mam zwykle dużo flashy bardzo ostrego widzenia, natomiast to mi nie odejmuje dioptri. To jest dłuuuugi temat ;)