Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Mirki, w związku z lokalnymi przymrozkami i jak na prawdziwego faceta z tagu #30plusclub przystało pora już rozejrzeć się za jakimiś konkretnymi kalesonami.
Rok w rok cała zimę nie odpuszczam i noszę coś ciepłego, nie mam zamiaru marznąć ani chwili.
Możecie polecić jakieś fajne kalesony, najlepiej termoaktywne, aby zadek się nie pocił? Podkoszulkiem też nie pogardzę.

Zastanawiam się nad takim zestawem.
https://allegro.pl/oferta/henderson-bielizna-termoaktywna-komplet-czarny-xxl-7429204765?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

#ubierajsiezwykopem #kalesony
jalop - Mirki, w związku z lokalnymi przymrozkami i jak na prawdziwego faceta z tagu ...

źródło: comment_aKHQE8XAYFLBWpr5iCifmtb3vkKciHTu.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@jalop: tej z linku nie polecam bo jest z bawełny, spocisz sie. Szukaj czegoś z wełny, najlepiej z woolmarkiem aby było legitne. Ja mam taki zestaw i polecam, wełna w zasadzie w każdym okresie lepiej sie sprawuje niż bawełna. Nawet w Decathlonie masz cos z wełny i jest to polecane do wycieczek itd, tylko nie wiem jak z prawdziwoscia tej wełny bo jedna nie jest równa drugiej i tutaj warto dopłacać
  • Odpowiedz
@jalop Gatta active thermo ultra albo thermo Plus w zależności od potrzeb. W ultra przy -20 zakładasz krótkie spodenki, buty I idziesz do sklepu po pieczywo. Mam 3 komplety na każdą temperaturę, polecam mocno.
  • Odpowiedz
@jalop: Ja polecam Brubeck z serii thermo, albo extreme merino, jesli na bardzo duży mróz. Noszę sporo ich rzeczy, sprawdzają się bardzo dobrze. Dopasowane kroje, żadnych odstających nitek i niedoróbek. Nie rozciągają się nawet po 5 latach użytkowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cucaracha: mam wyje i to mocno, ale jazda samochodem to nie wszystko(: czasami trzeba coś na dworze zrobić, do sklepu iść itp
  • Odpowiedz