Wpis z mikrobloga

Mirki z #radom. Czeka mnie rejestracja pojazdu. Jak działa internetowy system rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji? Przebrnąłem przez profil zaufany, widzę kalendarz wizyt, ale zastanawiam się co się stanie jak kliknę, że chcę wizytę np. o 10:00. Wyświetli mi się jakiś numerek, po czym mogę sobie na spokojnie iść do urzędu tego dnia i od równej 10:00 mój numerek będzie miał pierwszeństwo w wyświetlaniu się na tablicy? Tak mi się wydaje na logikę. Ale jak jest w praktyce? Korzystał ktoś z was?
  • 5
@badziebadla: oo działa internetowa rejestracja? To nieźle, rok temu była wyłączona. Ogólnie tam w wydziale jest tak, że w korytarzu jest urządzenie do drukowania numerków - na ekranie wybierasz którą chcesz godzinę i jeśli w puli danej godziny numerki są jeszcze dostępne, to się drukuje. Ja rok temu musiałem o 7 rano przyjść po numerek, by dostać numerek np. w godz. 10:00-11:00.

W przeciągu godziny obsługują zaledwie kilka osób, ale wydaje
@FarmazonowyMsciciel: Ogólnie w wydziale byłem już w tym roku w czerwcu, wszystko mniej więcej wiem, ale dzięki za odpowiedź :) Wtedy zrobiłem tak, że ściągnąłem sobie wniosek o rejestrację ze strony urzędu, przeczytałem co i jak, jakie dokumenty i jak uzupełnić, po czym uzupełniłem sobie pdfa w kompie i już takiego gotowca wydrukowałem, tylko podpisałem. Potem poszedłem do urzędu kilkanaście minut przed otwarciem, oczywiście przed drzwiami już tłum, pobrałem sobie numerek
Ja rok temu musiałem o 7 rano przyjść po numerek, by dostać numerek np. w godz. 10:00-11:00.


@FarmazonowyMsciciel: Co za absurd xD. U mnie jest tak że jak człowiek sobie rezerwujesz w internecie, dostajesz kod sms i stawiasz się w określony dzień na okresloną godzinę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@John_archer: wiem, że absurd, ale akurat wtedy ten internetowy system był nieczynny, o 8 już numerków nie było, a na następny dzień nie dało się wydrukować. Wyobraź sobie co było przed czasami informatyzacji i bez limitów przyjmowanych osób. Z 10 lat temu rejestrowałem swój pierwszy samochód, to od 7:00 trzeba było już stać w kolejce i czekać przez kilka godzin.