Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: ówczesną KONFEDERACJĘ Korwin Liroy Braun Narodowcy współtworzył również Jakubiak. Jakubiak zaprosił swoich gości. Co łączy Jakubiaka i Zawiszę masz na pierwszym obrazku. Serio trzeba ci tłumaczyć takie rzeczy?
  • Odpowiedz
ówczesną KONFEDERACJĘ Korwin Liroy Braun Narodowcy współtworzył również Jakubiak. Jakubiak zaprosił swoich gości. Co łączy Jakubiaka i Zawiszę masz na pierwszym obrazku. Serio trzeba ci tłumaczyć takie rzeczy?


@L3stko: no cóż, lepiej się teraz wypierać, że miał coś wspólnego z konfederacją ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no cóż, lepiej się teraz wypierać, że miał coś wspólnego z konfederacją


@k1fl0w: on sam bezpośrednio niewiele miał wspólnego, jego ugrupowanie wchodziło w skład Konfederacji. No i rzecz jasna tamtego komitetu już nie ma. Jest obecnie partia z którą już absolutnie nic nie ma wspólnego.
  • Odpowiedz
on sam bezpośrednio niewiele miał wspólnego


@L3stko: czyli coś miał ¯\_(ツ)_/¯

a ja tu widzę inną aferę którą przegapiłeś kurl czyta GW!!111

rozumiesz to wyborczą!!111
  • Odpowiedz
czyli coś miał ¯_(ツ)_/¯


@k1fl0w: tak, miał - nosił teczkę Jakubiakowi. Swoją drogą od Jakubiaka w Konfederacji zadomowił się inny "szkodnik" co mnie bardziej martwi.
  • Odpowiedz
  • 2
@k1fl0w Formalnie nie był związany z Konfederacją. Wspierał ją jedynie swoim działaniem. Tak trudno zrozumieć prosty fakt?
  • Odpowiedz
@k1fl0w: a rób sobie co uważasz. Musisz natomiast zrozumieć że ja przeciwstawiam się utożsamianiu Zawiszy z Konfederacją bo to człowiek, którego przyprowadzi Jakubiakł - a później z powrotem zabrał ze sobą. Tak, ten sam Jakubiak który w kolejnych wyborach szkalował Konfederację.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Proba przypisania Zawiszy do konfederacji to pisizm i ha tfu na ciebie.
Juz nie mowie o tym ze jak juz masz do wyboru klamac na rzeczy pisu czy konfy to wybierasz szkalowanie konfy, widac kukle nie swedzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz