Wpis z mikrobloga

@vdr: Interesuje mnie zakup zapalniczki FV 215b, bo jego jeszcze nie mam ze wszystkich czołgów specjalnych 10 poziomu, na razie jednak się wstrzymam z kupnem. Na czołgi nagrody za kampanię typu 907 lub Chieftain nie ma co jednak za bardzo liczyć.
@vdr: no i się zastanawiam, mam 12,5k oblgacji i nie wiem czy inwestowac w FV, czy może jakimś cudem dozbierać do 15k/czekać na zmianę czołgów. Warto się nim interesować? Chyba premki bez sensu kupować, szczególnie że 8k obligacji to już dość dużo jak na czołg, który można kupić za ~100zł
@cooles: @vdr: @vomalio:
A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa, bo po 1. nie każdy ma klan żeby grać te całe kampanie, a i tak to jest trochę losowe czy się go dostanie czy nie, po 2. bądźmy poważni, 15k obligacji zdobyć jest bardzo ciężko, na pewno zajmuje to więcej czasu niż kampania, dlatego myślę że jest to bardzo sprawiedliwe - daje możliwość zdobycia tych czołgów każdemu ale
@An_Easy_Lover: co niby jest losowego w tym czy w kampanii zdobędziesz czołg?
jak siedzisz w zależności od kampanii 10-15 dni i tłuczesz cw będąc w sensownym klanie to zdobędziesz. Nie ma tu losowości. Obligacje jest ciężko zdobyć? Wystarczy w gównotrybie rankingówek pograć, do tego z kontem pemium codziennie wpada po 25 plus za średnie bitwy też dostajesz. Jakby nie patrzeć wysiłek włożony w zdobycie np 907 czy chiefa przez kampanie jest