Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki, najlepszy pomocnik box to box z premier league do 200k? Zastanawiam się nad ifem Wijnalduma, grał ktoś i może ocenić? #fut #fifa20
  • 10
  • Odpowiedz
@jbr4: Szczerze mówiąc, mam wijnalduma bez inf. Równo z nim kupiłem robertsona, lewego obrońcę. Po 70 meczach robertson ma 19 bramek, a Wijnaldum 3 bramki na ŚPD. Ostatnio kupiłem sissokko na spd obok tej #!$%@? i w pierwszym meczu strzeliłem Sissokko więcej bramek niż to #!$%@? beztalencie w 70 meczach. Każdy strzał wijnalduma kończy się #!$%@?ą, strzela jakby miał 3 strzałów. Serio mówię, kiedy on strzela to wydaje mi się ze
  • Odpowiedz
@Blazej193272 100% zgody, mam jego wersję if za picki która czasem wchodzi z ławki bo skład z laliga i jest dramat, o ile podania itd są bardzo wporzo tak strzały to szkoda strzepic ryja, tyle akcji co mi zmarnował to nawet tego nie jestem w stanie zliczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jbr4: zdecydowanie lepiej trzymać hajs i jeśli grasz Premier League to zbierać pieniądze na Pogbę/KDB. Firmino na CM też da radę.
  • Odpowiedz
@jbr4: Mam ifa Wijnalduma no i to prawda trochę niestety co piszą. Ale trochę go bronię bo poza tym, że strzały ma słabe to zdecydowanie daje radę
  • Odpowiedz