Wpis z mikrobloga

jak zazwyczaj popieram fangottena za jego jakies tam produkcje, to w tym przypadku az smutno mi sie zrobilo, slabe to
bzam - jak zazwyczaj popieram fangottena za jego jakies tam produkcje, to w tym przyp...
  • 4
  • Odpowiedz
@Notofajnie: nom, tlumaczenie wariacji wojaka jest slabe, ale nawet chodzi o sama zawartosc tego kontentu jaki wyplywa z szamba produkcji internetowych - depresja, choroby psychiczne xD #!$%@? ile tego, sam choruje ale juz bez przegiecia, powoli to staje sie jakims powodem do stawania sie unikatowa persona w zyciu

ej, choruje na x, mam na to papier, choruje na y xD sami siebie ciagniemy na dol
  • Odpowiedz
@Notofajnie : a fangotten po prostu nie spodobal mi sie w tej funkcji rycerza na koniu dla ludzi z brakiem sensu istnienia, doomer to doomer, wariacja mema z boomerem ktory rozrastal sie na czanach i doszukiwanie sie glebszego sensu obrazka jest dziwaczne xD tym bardziej zachwycanie sie, ze mem moze oddawac postac realiow, gdzie juz od dawien dawna obrazy potrafily krotkim portretem rzeczywistosci pokazywac problemy naszego spoleczenstwa lepiej od specjalistow
  • Odpowiedz