Wpis z mikrobloga

#cbd #marihuana #vape proszę o opinie lub linki jaki waporyzator kupić oraz jaki najlepszy susz do tego urządzenia mogę kupić aby rozpocząć przygodę z CBD ? Ktoś moze doradzić , bo internet jest pełen produktów ..
  • 17
  • Odpowiedz
@furek1234: 39% cbd... Maximum przy naturalnym suszu to ~12%. Ja takie susze omijam. Osobiście polecam sklep @KonopiaCBD, szybka wysyłka, bardzo spoko obsługa a i suszyk pierwsza klasa w uczciwej cenie. Jestem w trakcie testów i na ten moment serdecznie polecam Curing Bud.
Jeżeli chodzi o vaporyzator Z tych tańszych, elektronicznych minimum to Fenix Mini, manualnych- vapcap.
  • Odpowiedz
@chosenon3: Najlepsze co może Nas spotkać to zadowolenie naszych klientów, dziękujemy!

@furek1234: Tak jak przedmówcy pisali susze z dużą zawartością CBD są to produkty przetworzone zalecamy nie korzystać z takowych produktów. W naszej ofercie wyłącznie 100% naturalne susze uprawiane w trosce o najwyższą jakość produktów , bez użycia pestycydów i herbicydów. Tylko ekologiczne metody uprawy.

Fenix mini to bardzo dobra maszynka w połączeniu jakość i cena jak najbardziej
  • Odpowiedz
@furek1234: Jeśli chodzi o waporyzator to wybór jest naprawdę spory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie najważniejsza porada to ta, żeby unikać niesprawdzonych sprzętów z Allegro czy AliExpress.

Najlepiej się skontaktować ze sprawdzonym sklepem i uzyskać indywidualną poradę. W VapeFully mamy nie tylko najlepszej jakości sprawdzony sprzęt, ale pomożemy Ci także przy jego obsłudze i ewentualnych trudnościach - zresztą nie bez powodu jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym sklepem z wapami w Polsce - wystarczy sprawdzić choćby opinie na TrustPilocie.

A jeśli chodzi o coś na początek przygody, to widziałeś może coś takiego jak VapCap? Zerknij też może do Waporyzacyjnej grupy na Facebooku - tam otrzymasz poradę największych pasjonatów i maniaków waporyzacji, a dla grupowiczów
  • Odpowiedz
@furek1234 z cbd są LIQUDY do e papierosów, jak na dobrym sprzęcie *a taniej niż na waporyzatorze to działa i to bardzo dobrze, moim zdaniem do cbd nie opłaca sie kupywac vaporyzatora, no chyba ze do thc( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@DzikiChleb: Bzdura. Do CBD w suszu tylko i wyłącznie waporyzator. Jeżeli palisz susz z użyciem ognia większość substancji na których ci zależy zostaje spalona a tym samym mijasz się z celem. Nie wspomnę o tym, że paląc wdychasz substancje smoliste.
  • Odpowiedz
@DzikiChleb: Piszesz, że do cbd nie opłaca się ,,kupywać'' waporyzatora chyba, że do thc i do tego nawiązałem. Zresztą cały temat jest o suszu a ty ni z gruszki ni z pietruszki mówisz coś o liquidach.
  • Odpowiedz