Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jednego. Dlaczego wyborcy Konfederacji usilnie ciągle wciskają sobie, a co gorsza innym, że są wolnościowcami i Konfederacja to partia wolnościowa? Albo dzisiaj przeczytałem, że Konfederacja nie jest najbardziej zamordystyczna światopoglądowo w Sejmie, a nawet, że jest najmniej zamordystyczna. xD To jest jakieś dziwne rozdwojenie jaźni. Oni jednocześnie chcieliby dać popalić homosiom i być postrzegani jako wolnościowcy xD
#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #korwin
  • 22
  • Odpowiedz
Hmm, nie jestem wyborcą Konfederacji (i się z tego cieszę xD) ale myślę, że chodzi im o wolność gospodarczą. Nie są liberalni światopoglądowo
  • Odpowiedz
@rorf46: Jeśli masz własne pieniądze (a nie rząd) to jesteś bardziej wolny niż w jakimkolwiek liberalnie światopoglądowym rządzie, bo pieniądze to siła nacisku, a w najgorszym razie możesz się wynieść z majątkiem.
  • Odpowiedz
@yaah: uwazam, ze konfederacja jest... glupia gospodarczo. Likwidacja pitu i benzyna po 3zl, to hasla populistyczne, ni ale, w dobrej wierze uznajmy, ze stoi za nimi program radykalnej obnizki obciazen podatkowych. PIT to kilkanascie.procent wplywow do budzetu, akcyza paliwowa pewnie tez kilka procent. Skad wziac te kase? Propozycja "likwidacji zbednych urzedow" jest mglista. Jakich? Ile kosztuja? Komu obciac zeby drugiemu oddac? (Te same pytania mozna kierowac do Zoidberga).Wyglada to na
  • Odpowiedz
@rorf46 to są zamordyści w czystej postaci, jedynie o jakiej wolności mówią to o wolności gospodarczej. To jest PiS tylko w ostrzejszej wersji, niektórzy tego po prostu nie rozumieją. Nie rozumieją czym jest panstwo wyznaniowe
  • Odpowiedz
@Filippa: no właśnie tak to ujmowałem. Światopoglądowo Konfederacja to radykalniejsza wersja pisu. Jak widać niewiele osób się ze mną zgadza xD Mogliby się określać po prostu jako „wolnorynkowcy” i wszystko byłoby ok...
  • Odpowiedz
@rorf46 z moich obserwacji wynika, że większość kucy nie wie w ogóle o czym mówi i co popiera. Poza wolnością gospodarczą to jaką jeszcze będziesz mieć wolność? Żadnej. Dyskutowałam z kilkoma i musiałam im "przepisywać" pół podręcznika od doktryn..
  • Odpowiedz