Wpis z mikrobloga

Orania, jedyne prosperujące miasto w RPA, gdzie ludzie mogą bezpiecznie się poruszać nawet w nocy, gdzie ilość mieszkańców się podwaja z roku na rok
Co jest tego przyczyną? Miasto powstało na prywatnej ziemi i jest zakaz mieszkania i zatrudniania czarnych https://t.co/RJiyZdXp7a #ciekawostki #afryka
VascoDeGamer - Orania, jedyne prosperujące miasto w RPA, gdzie ludzie mogą bezpieczni...

źródło: comment_nSUst3p72oeycep4I7jmkVeeePWdUbyJ.jpg

Pobierz
  • 29
@drlect3r: To nie jest rasizm tylko sama prawda. Mówi to wykopek co całe życie spędził na zadupiu i przegląda neta. Weź chłopie pojedź do afryki to zobaczysz, że gdzie bardziej biali ludzie tym bardziej ogarnięte miejsce. Czarni po prostu nie potrafią się dostosować do życia w cywilizacji i im odbija jak mają zbyt dużo wolności. Porozmawiaj sobie z starszymi ludźmi jak wyglądała Libia zanim amerykanie zniszczyli ten kraj, tylko ktoś kto
@Drah_Lite: nie wiem czemu mnie atakujesz.
Nie byłem i nie wiem jak tam jest.
Z tego co opisujesz to jest tak jak się domyślałem.

Zwróciłem uwagę na błąd logiczny i napisałem, żebyś dodał tag.
Ogólnie jestem zwolennikiem podziałów rasowych.
I to miasto to czysty rasizm.
Mimo, że jest dobrym pomysłem :)
@konto_dla_trybu_nocnego co to znaczy ogarnąć? Rozwijali się jakimś swoim tempem i tyle. W żadnym razie ich mniejszy poziom zaawansowania technologicznego i społecznego nie dawał przyzwolenia i usprawiedliwienia Europejczykom np do zrobienia z mieszkańców Afryki darmowej siły roboczej. To, że II RP była słaba, dawało Hitlerowi pozwolenie na jej zajęcie?