Wpis z mikrobloga

jak tam sie zyje w uk na minimalnej? na polaczkow angole patrzą z obrzydzeniem? chyba pojade sobie do roboty na kilka miesiecy, ile kosztuje wynajem kawalerki?
#uk
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@normal_user: wszytsko zależy czy lubisz mieszkać z patusami i narzekać czy sobie normalnych współlokatorów znaleźć. Wszystko to kwestia budżetu i ludzi na jakich trafisz
  • Odpowiedz
@ZawszelkaCeneZaAntystemityzmem: Ja płace £90 tygodniowo za pokój, z tym ze jest trochę większy a nie klitka gdzie łóżko zajmuje cały pokój. Bilet tygodniowy na autobus to £15.30, jeśli o żarcie chodzi to zależy czy zamawiasz czy sam sobie robisz. Normalnie tygodniowo na jedzenie wydaje jakieś £40 bez biedakowania. Czyli z takiej przeciętnej tygodniówki ok 300£ polowe możesz odłożyć. No chyba, ze chcesz jak większość polaczkow tutaj blancik przed praca po
  • Odpowiedz
@elsaha: Daj spokój :D ceny w Polsce to jest dramat, dopiero jak człowiek wyjedzie i zobaczy jak to wyglada za grsnica to tak naprawdę sobie uświadamia jak bardzo Polacy są ruchani we własnym kraju.. ostatnio jak w Polsce byłem po kilku miesiącach to przeżyłem niemały szok bo zdążyłem się odzwyczaić od tych cen.. nawet jakieś głupie kosmetyki i środki czystości duzo droższe. No ale co zrobisz. Ważne ze 500+ leci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZawszelkaCeneZaAntystemityzmem: mam niestety wrażenie że (być może przez Brexit) coraz gorzej. Niemniej jednak nadal lepiej niż w pl, to na pewno. Ja za mieszkanie dwupokojowe wraz z opłatami place ok 550 funtów, trzeba jeszcze jednak doliczyć council tax ok 110 Funtów. Bilet tygodniowy autobusowy ok 13 funtów (nie polecam), jedzenie miesięcznie ok 200 funtów, ok 300 z jedzeniem na mieście. Jeśli jesteś w stanie trochę przycebulic i porobic nadgodziny to
  • Odpowiedz