Wpis z mikrobloga

Najnowszy odkurzacz Xiaomi Viomi V2 PRO
Zapowiada się HIT. Mój już w drodze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Odkurzanie, mopowanie, wielka moc i podział na pokoje w w MiHome. W super cenie 379.99$ (1467zł)

Xiaomi Viomi V2 PRO

⏩379.99$
▶️Kod: GB-VOMV2PRO
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Najnowszy model Xiaomi Viomi V2 PRO to znacznie ulepszona wersja poprzednika. Ma fantastyczne parametry i równie swietną cenę. Testowałem już wiele odkurzaczy (a teraz mam najlepszego Roborocka s6) i szczerze - Viomi V2 PRO zapowiada się na HIT sprzedaży. Ja zamówiłem i za kilka dni powinien być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

VIOMI V2 PRO to wielka moc ssania 2100Pa (więcej niz Roborock s50 czy nawet najlepszy S6). Oczywiscie jest skanowanie laserowe.

Robot oferuje trzy tryby pracy:
- 2w1 czyli jednoczesne mopowanie i odkurzanie
- samo mopowanie
- samo odkurzanie
Dostępne mamy pojemnik 2w1, oraz dodatkowo wielkie pojemniki oddzielne na tylko odkurzanie/tylko mopowanie. Jest też elektronicznie sterowany system podawania wody.

Odkurzacz pokonuje też progi do wysokości a 2cm, co też wyróżnia go na rynku. Czas pracy na jednym ładowaniu ma wynosić 2 godziny.

VIOMI V2 Pro może być sterowany w aplikacji Xiaomi MiHome. Posiada znane tylko z Roborocka s6 (i Xiaomi 1s) funkcje podziału mieszkania na pokoje (polecam - mega wygoda). Funkcję tę docenią szczególnie właściciele dużych mieszkań i domów, którym zależy na odkurzeniu tylko wybranych pomieszczeń lub odkurzaniu konkretnych pokoi częściej niż innych. Ponadto model PRO oferuje możliwość zapamiętywania wielu map (funkcja szczególnie przydatna przy kilku piętrach). Są te "strefy zakazane", które robot ma omijac.

Xiaomi Viomi V2 PRO to świetna opcja dla kogoś, kto szuka robota 2w1 z mopem. Posiada świetne parametry i funkcje. Znacznie lepsze niż Roborock s50. Porównywalne z najlepszym Roborockiem s6 (który kosztuje ok 150$ więcej)

Moja recenzja Roborocka s6 dla zainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/41917853/recenzja-xiaomi-roborock-s6-%CA%96-nowe-funkcje-w-apli/

#gearbest #xiaomi #viomi #viomiv2 #roborocks6

sebekss - Najnowszy odkurzacz Xiaomi Viomi V2 PRO❗
Zapowiada się HIT. Mój już w drod...

źródło: comment_oyOIB4RcvqLgTZ66DZSzZyUlrVIPOBUC.jpg

Pobierz
  • 5
@sebekss: > Posiada znane tylko z Roborocka s6 (i Xiaomi 1s) funkcje podziału mieszkania na pokoje.
to jeszcze dopisz że nowa Mijia 2 in 1 to ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak moja dojdzie to zrobimy walkę robotów
Viomi v2 pro vs Mijia STYJ02YM (òóˇ)