Wpis z mikrobloga

Chyba powinniście tu odszczekać najazd na Dawida za jego komentarz o "roli" Kamila w jakimś filmie o Wiedźminie... Wystarczy wejść na stronę imdb tego rzekomego filmu (ktoś tu wrzucał poniżej), żeby się zorientować, że nazywanie tej produkcji "filmem" to gruba przesada. To raczej jakaś krótkometrażowa, autorska wariacja na temat postaci Wiedźmina, w dodatku wyreżyserowana przez kumpla Kamila, a wyprodukowana przez niego samego [nawet casting przeprowadzał Kamil ;)]. Pewnie również oni sami wrzucili notkę o tej mini-produkcji na imdb. Bądźcie obiektywni. P.S. A wygląd Geralta z gier CD Projekt Red NIE był inspirowany twarzą Kamila.

#bigbrother
  • 41
@PaniHoax: Sama wejdź na stronę tej produkcji i spróbuj ocenić, czy mam rację, czy nie. I tak, jest spora różnica między filmem przez duże "F", a jakimś mini-filmikiem dystrybuowanym co najwyżej na czyimś prywatnym kanale na yt.
@Suisei: "Każdy" zobaczył co to za produkcja od razu gdy wyszedł temat, czyli tygodnie temu. To Ty jesteś do tyłu. Kamil nie mówił, że Sapkowski pisząc Wiedźmina wzorował się na życiu Kamila. Powiedział afair że w doświadczeniu ma m.in to, że twarz wiedźmina była wzorowana na jego twarzy (co jest prawdą. Nie "The" Wiedźmina, a "A" Wiedźmina).
Powiedział też, że grał Merlina. Doczepisz się, że nie on pierwszy? Albo że "prawdziwego
@majzter: Różnie dobrze sama mogłabym nakręcić z dwójką znajomych jakiś filmik, w którym wcielam się w rolę np. Yennefer, a potem mieć pretensje, że jak ktoś mógł nie słyszeć o mojej "roli" czarodziejki z "Wiedźmina" ;)
@PaniHoax: Widzę, że jesteś tu gotowa bronić dobrego imienia wykopowego mesjasza jak lwica młodych ;) Po pierwsze, mój komentarz odnosi się do tej fali hejtu, którą mocno przejęty akcją "why we hate" wykop wylał wczoraj na Dawida po BB nocą. A po drugie - co ma do sprawy z Wiedźminem film o Merlinie? W którym momencie kwestionowałam jego rolę Merlina?
@Suisei: > Różnie dobrze sama mogłabym nakręcić z dwójką znajomych jakiś filmik, w którym wcielam się w rolę np. Yennefer, a potem mieć pretensje, że jak ktoś mógł nie słyszeć o mojej "roli" czarodziejki z "Wiedźmina" ;)

a kto ma pretensje oprócz takich dziwnych moralizatorów na forum jak ty? kiedy Kamil miał pretensje że nie słyszeli o jego wersji Wiedźmina?
no mogłabyś nagrać coś ze znajomymi, dokładnie, ale prościej twierdzić że
@Suisei: Użyłem roli Merlina jako analogii. Bo czepiając się o Wiedźmina można przyczepić się też do Merlina. Nie jest to kwestia mojej gotowości obrony "mesjasza wykopu". To trochę słaby argument, który sugeruje, że moje niezgadzanie się z Tobą wynika z zaślepienia, a to nieprawda.
Co do hejtu, to pamiętaj, że wykop nie jest spójnym tworem. Nie możesz generalizować, że skoro jedna osoba robi hejt, to robi to wykop. Nie ruszam jednak