Wpis z mikrobloga

@its_all_in_the_game: Rozegralem 4 mecze (wszystkie wygrane) i zadnego delaya nie mialem. Powtorze to co wczesniej: u mnie delay wystepowal (pilkarze slizgali sie jak po lodowisku, opozniona reakcja w podaniach, strzalach i ruchu), ale po odblokowaniu portow problem zniknal.

Jakie porty odblokowac znajdziesz na stronie EA po wpisaniu w google „fifa odblokowanie portow”
@Bobokkk: @szebe: mam netiaspota i dwie opcje- przekierowywanie portów i wyzwalanie portów. Jeśli wybieram przekierowywanie to muszę wybrać porty z których przekierowywać. Jak to zrobić?
@BooB: da się to zrobić na PC? Jak tak to jak
@gzypol: robisz na routerze, musisz ustawić stałe IP dla konsoli, potem na routerze masz zakładkę DMZ, @szebe wrzucił screen ze swojego routera gdzie widać taką zakładkę, tam wpisujesz IP konsoli i masz wszystkie porty odblokowane na 100% ;)
@gzypol: tylko musisz pamiętać żeby ustawić statyczny (stały adres) dla konsoli, bo jak co się adresy pozmieniają i adres dmz dostanie np. PC to będzie niedobrze (dmz dla komputerów jest skrajnie niebezpiecznym rozwiązaniem) ;)
@gzypol: wygląda na to że otworzyłeś te porty dla wszystkich adresów w sieci, zamiast dowolny powinien być to IP twojego pieca :) (tak przynajmniej mi się wydaje) Ale powinno być ok i tak :P
@BooB: Ale tam gdzie mam dowolny mam do wyboru port pojedynczy lub zakres lub dowolny. Adres mojego komputera określa się pare kroków wcześniej