Wpis z mikrobloga

@blunch:
Nie. W tej grze strzelanie mi się w ogóle nie podobało, a grałem tylko na etpro. Prowadzenie ognia było celne, ale w ogóle nie czuć powera, jakbym strzelał pistoletem na wodę - ta gra po prostu taka była.

A gra jakoś wyjątkowo bardziej popularna w Polsce nie była.

Była była. W to się grało u nas, trochę w Skandynawii, a reszta świata miała wywalone, bo grali w CSa i Q3.
@blunch: W porównaniu do innych gier to społeczność światowa była malutka i zdominowana przez miejsca, które opisałem. Fakt, że grali inni i z tego co się orientuję, nadal są ligi, też narodowe, nie zmienia tego, że gra się generalnie nie przyjęła.
W porównaniu do innych gier to społeczność światowa była malutka i zdominowana przez miejsca


@push3k-pro: Jeśli porównujesz do takich społeczności jak Tibia lub CounterStrike to masz rację. Nie zmienia to faktu, że gra przyjęła się bardzo dobrze i właśnie oznaką tego jest fakt, że dalej istnieją ligi i serwery, pomimo, że gra ma ponad 16 lat.
@blunch:

Jeśli porównujesz do takich społeczności jak Tibia lub CounterStrike to masz rację.

Tibii nie, bo to zupełnie inna rozgrywka, ale do sieciowych fpsów z zacięciem turniejowym. CS i Q3 były po za konkurencją w jakości rozgrywki.

Nie zmienia to faktu, że gra przyjęła się bardzo dobrze i właśnie oznaką tego jest fakt, że dalej istnieją ligi i serwery, pomimo, że gra ma ponad 16 lat.


Niemal każdy fps ma ligi
@jalop: z resztą graczy jeszcze trochę jest, ale najczęściej wieczorem. Pewnie dlatego że gra teraz jest "popularna" tylko w naszej strefie czasowej i z rana nikt nie gra i jest pusto, bo wszyscy w pracy :/
@jalop:
Jeżeli chcecie pograć w starym stylu, na EtPro, to ja polecam jednak serwer Hirntot oraz Hirnlos. Po 12 graczy w teamie, 3 soldierów na zespół. Jest dobrze
193.192.59.186:27960
.
@jalop: Kiedyś pamiętam jak grałem w trick jump to nie było tych głupich savewów. Popełniłes mały głupi błąd i się zabiles to musiałeś znowu wszystko od nowa przechodzić :-D i to właśnie było piękne.. A ile nerwów :-D