Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy niebieskie paski mogą kochać, ale nie mówić o tym, że kochają? Rozstałam się ze swoim po 2 latach, bo nie usłyszałam magicznego słowa, w mailach potwierdził, że faktycznie, nie poczuł tego, co poczuł do pierwszej dziewczyny, po 6 miesiącach zainicjował powrót, ale na moje pytanie o status odpowiedział wymijająco: "nie będę wyskakiwać przecież z pierścionkiem, po prostu czuję się przy Tobie szczęśliwy". Pomyślałam, że dam mu czas, niech przemyśli, zrozumie, co prawie stracił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mija pół roku poprawnego związku, nie dzieje się nic i nie daje mi to spokoju. Obiektywnie patrząc, wszystko ze mną w porządku, wyglądam dobrze, mam cudownych znajomych, świetną pracę, samochód i mieszkanie, ale płaczę po nocach, bo wiem, że mój facet nie może się we mnie zakochać. Najgorsza jest świadomość, że skoro uczucie nie pojawiło się po 3 latach, to szanse na to, że się pojawi, oscylują wokół zera.
Uprzedzając: nie chcę pierścionka ani ślubów (odrzuca prawdopodobieństwo rozwodu), chciałabym tylko poczuć się kochana i akceptowana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Faceci kochają przez czyny, a nie słowa. Jeżeli przez codzienne drobne uczynki względem ciebie pokazuje, że mu zależy tzn., że kocha. Słowa ciężko przechodzą przez gardło, bo jak spojrzymy na to z boku to głupio to wygląda. Niemęsko.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak, sam niestety zrobiłem ostatnio komuś przykrość tym, że myślałem, że to przyjdzie z czasem. Nie, nie przyjdzie. Takie jest moje zdanie. Jeżeli minęły 3 lata, a wy znacie się jak łyse konie i mimo to nie ma uczucia to go po prostu nie będzie. Wydaje mi się, że on po prostu kieruje się logiką. Jest mu z Tobą dobrze i widocznie to mu wystarcza. W takim układzie
  • Odpowiedz