Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Kurzatkowski chwali się przyciskiem z Youtube a Marian, od którego to wszystko się zaczęło, i dziad wyczuł pieniądz, dalej jest na ulicy w kiepskim stanie.
Jak można być wypranym z uczuć bucem.
Widać co dla niego jest najważniejsze.
Zastanawia mnie tylko ta jego była żona, widząc co wyrabia kierownik, czyli:
- Pieniądze na alkohol
- Poniżanie bezdomnych
- Kreowanie cpuna na celebryte
- Nieuczciwa zbiórka
- Notoryczne klamstwa
- Branie narkotyków z menelem celebrytą
- Kreowanie bezdomności jako stylu życia
Co w takim razie ma w głowie ta kobieta, że pokazuje sie u niegona filmach.
Podejrzewam że każdy terapeuta widząc co wyrabia Kurzatkowski w Internecie, nawet by mu ręki nie podał. A ta się lansuje u niego w filmach opowiadając tak oczywiste rzeczy, a kierownik zachowuje się jakby właśnie odkrył Amerykę.
Widać że są siebie warci.
Wierzę w karmę i z przyjemnością będę patrzył jak przyjdzie po Kurzatkowskiego.
Wtedy ja zrobię sobie herbatę i będę pisał komentarze jak to pięknie kierownik się #!$%@?ł, jak to teraz robią Grażyny. Bo widząc bezdomnego na filmach potrafią tylko napisać że jaki biedny człowiek z tego Mariana, a to że ten pet Kurzatkowski dał mu tylko 50 zł i poszedł w #!$%@? to już nikogo nie obchodzi, trzeba się cieszyć bo pajac dostał przycisk z Youtube.
Tfuuu na tego Kurzatkowski i całą hołotę wokół niego.
#jaktoogarnac
  • 3
@CzopWsza: Kurła przecież to widać ze ona w tych materiałach nie jest zbyt zadowolona. Zobacz jak kierownik „dominuje” nad nią. Te jego zaskoczenia sytuacjami ze on nie wiedział, ze nie miał pojęcia ! Jak naprowadza rozmowę ja jedyny słuszny tor ( wg. Niego oczywiście) ten typ jest tak ohydny i żałosny ze aż mnie trzęsie kiedy mam pisać na jego temat. Szczerze żałuje ze nie mieszkam w WWA. Zrobił bym turbo