Wpis z mikrobloga

1. Dlaczego małolaty zamiast siedzieć w szkole siedzą regularnie w McDonaldzie, że nie ma opcji pójść sobie tam, usiąść i zjeść? I nie mówię tu o godzinie 13, 14 tylko mc był dzisiaj oblegany nawet o 12. Jezu jak to #!$%@?, że nie można sobie pójść zjeść na szybko, bo szybciej wyjdzie pójście do restauracji, bo małolatów w domu nie karmią i oblegają mcsyfa, bo zamiast pójść na wf to wolą pójść #!$%@?ć, a potem #!$%@?ą o problemach hormonalnych innych niestworzonych historiach.
2. Prace drogowe powinny być ustawowo zakazane w ciągu dnia. Teraz umyśleli sobie łatanie dziur na jedno pasmowej drodze krajowej i pokonanie trasy 13 czy tam 15 km zajmuje ponad godzinę. Hatfu na te rzeszowskie drogi i budowy, #!$%@? na przestrzeni 14 lat jak tu mieszkam to nie robili dróg może przez pół roku, a krócej jechałem tylko późnym popołudniem, a to też nie zawsze i w weekendy. Całe #!$%@? życie z dojazdami w korkach, od podbazy, przez gimbaze i licbaze do pracbazy. #!$%@?ć to.

I półtorej godziny w #!$%@?, bo prywatna linia, którą chciałem pojechać bo jeździ szybciej żeby szybko wrócić i móc się zająć wszystkim co mam do zrobienia, to czekałem na powrót tym samym gownem co zawsze.
#mcdonalds #licbaza #rzeszow #korki #drogi #budowlanka
  • 23
@Heady1991 to niech im ekrany postawią, bo na drodze, która jest łącznikiem z trzema większymi miastami, trasą na Słowację do Barwinka droga jednopasmowa jest wystarczającym nieporozumieniem, a ruch wahadłowy jakby co najmniej był wypadek dzień w dzień jest niesmacznym żartem
@isthatyouorme no jest żartem, u mnie zaczęli sobie robić rondo na drodze, która jest wyjazdowa z miasta, zaraz przed tym jest mosto z wielkim rondem, ruch ofc wahadłowy zrobią, już widzę te korki i debili blokujących rondo, że nie będzie szło przez nie jechać prosto
@Marasson to też, bo tylko w Polsce Janusze biznesu nie chcą puszczać do pracy na noc, bo trzeba więcej zapłacić
@Heady1991 sam widzisz. To jest po prostu paranoja, powinni dać na to ustawę, bo przez to człowiek jest co najmniej godzinę w plecy, a dwie godzinny w ciągu dnia x 5 jak policzyć każdy roboczy dzień to daje 10 godzin tygodniowo
@isthatyouorme: mowa o rodzie w Sanoku?
Remontują - źle
Nie remontują - też źle....

Remont idzie w miarę szybko i zakończy się lada dzień. Prowadzenie prac w nocy to zdecydowanie większe niebezpieczeństwo dla pracowników, jak już wyżej wspomniano wyższe koszty oraz zapewne dłuższy termin realizacji ze względu na niekorzystne warunki^^.
@isthatyouorme ad 1. Musisz małolatów pytać. To chyba uwarunkowania kulturowe. Ja się wychowałem m.in. na polskim punku. Do dzisiaj jedzenie w McD jest dla mnie obciachem i źle wydanym pieniędzmi. Nie wiem czego słucha teraz młodzież. Hiphop chyba świetnie się odnajduje w świecie globalnych marek. Pewnie dlatego to wręcz w dobrym stylu nażreć się w fastfoodzie. Ad 2. Szkoda strzępić ryja. Liczę, że paliwo pójdzie w górę o 5zl i ludziom przestanie
@donthateme ale kretyński komentarz na zaczepkę XDD Według ciebie nie da się rozróżnić małolatów od studentów? XD Bo z tego co zauważyłem MC ile razy przyjdę tyle razy wygląda jakby właśnie przyszła wycieczka szkolna XD I gdyby to była jednorazowa sytuacja to może jeszcze, a na przestrzeni miesiąca nawet przechodząc obok wyglądał identycznie XD Niech zabiorą im kupony to wycieczki szybko się skończą XD