Wpis z mikrobloga

@Sh4d0w_1938: "LEGALNI" bukmacherzy w Polsce są zmuszeni nakładać podatek obrotowy na swojego klienta czyli 12%, co to oznacza? To znaczy że grając zakład za 10zł z kursem 2.0, nie otrzymasz 20zł za wygraną, a 17.6zł, na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle, pobierają Ci tylko małą część Twojej wygranej, ale spójrz na to z innej strony, starasz się znaleźć zakład z jak najlepszym kursem u różnych bukmacherów, kurs jest
  • Odpowiedz
@matmatek: mój kumpel z roboty, powiedział że postawił 15 meczy i na razie mu 10 meczy weszło, zachowuje się jakby już wygrał, a do wygrania nie mała sumka 40k PLN, jednak domyślam jak to się skończy, jakiś pewniaczek mu zepsuje wszystko z kursem 1.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: Właściwie to myślę tylko i wyłącznie o rekreacyjnym graniu czyli powiedzmy 10-20 zł raz na tydzień żeby mecz się ciekawiej oglądało. Postawiłem ostatnio akumulatora za 8zł z możliwą wygraną ponad 300zł i przy oglądaniu obstawionych meczów miałem emocje jak nigdy wcześniej w piłce nożnej (nawet jak Polska grała na EURO 2016 :D) . Koniec końców wszystkie meczy siadły oprócz Borussi, która przegrała z Interem w LM. Tak, czy siak
  • Odpowiedz