Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek bezprzewodowych TWS za ok. 300 zł. Próbowałem poczytać o Xiaomi Air2 i Funcl AI, ale jest strasznie mało informacji o tych słuchawkach, nawet na reddicie praktycznie nic nie znalazłem. Wiecie gdzie można poczytać jakieś testy tych słuchawek? Nie wiem czy warto wydawać tyle kasy na słuchawki, z których i tak będę większość czasu słuchać audiobooków i czasami muzyki gdy jadę autobusem lub spaceruję. Może wystarczy mi jakiś model za mniej niż 100 zł?
#sluchawki #xiaomi #qcy #funcl
  • 16
@Frexor: Mam #xiaomiair2. Na dzień dzisiejszy brak do nich aplikacji, jedynie w języku mandaryńskim z którego nic nie idzie wyczytać, tak samo instrukcja. Po wyjeciu z pudełka pierwsza tam jakaś aktualizacja. Jeśli nie posiadasz Telefonu Xiaomi mi 9t Pro z miui 11 i technologię dekodowania LHDC , to nie wyciągniesz z tych słuchawek pełni możliwości na dzień dzisiejszy. Sam uzywam z #oneplus7pro i nie ma tego kodeka. Czekam na reszte
Brudne_Mysli - @Frexor: Mam #xiaomiair2. Na dzień dzisiejszy brak do nich aplikacji, ...

źródło: comment_1Ij6tcyNsu9bPUvFokD1IUD2m0205caQ.jpg

Pobierz
@Brudne_Mysli: no właśnie mam OnePlus 5T ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak z tłumieniem otoczenia? Nadadzą się do np. koszenia trawy? Kiedyś miałem w uchu słuchawki od iPhone, które są podobnie zbudowane i praktycznie nic nie tłumiły (,)
@Frexor: Ten model nie posiada tych wymiennych gumek, tylko są całe plastikowe, więc nie będą tak odcinać od otoczenia jak pierwszy model. Za to maja bardzo czysty dźwięk, obejrzeć film, posłuchać muzyki na osobności, starszy model gra głośniej.
@Brudne_Mysli: eh, nad tym modelem też się zastanawiam. W domu na pewno nie będę używać tych słuchawek, jedynie w mieście i przez to cały czas się zastanawiam, czy warto płacić więcej. Pewnie hałas z otoczenia i tak zniweluje różnicę w jakości dźwięku (,)
@Frexor: na dzień dzisiejszy nie ma sensu brać Air 2, jakbym wcześniej wiedział, że na OnePlus 7 Pro nie wyciągnę z nich pełni możliwości to bym nie kupował, ale zamawiałem w preorderze, gdzie było jeszcze zero testów, trzeba czekać na kolejne aktualizację. Bierz Haylou GT1 Pro, a będziesz zadowolony, sam używam ich częściej niż Air2
@Brudne_Mysli: Ile czasu baterie w słuchawkach wytrzymują jeżeli słuchasz coś na 100% głośności?
W opisach niby jest 4 godziny. Ale wiadomo, takie testy pewnie robią przy 50% głośności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Denial94: Pytasz o Air 2 czy GT1 Pro? W jednych i drugich słucham na 100% głośności wszystkich ustawien i nie udało mi się rozładować do końca nigdy. Zresztą wsadzasz do pudełka i ładują się dość szybko jedne i drugie. w specyfikacjach powinno pisać
@Brudne_Mysli: No jeśli chodzi o specyfikacje to zbytnio nie ufam. Mi Airdotsy miały mieć 4 godziny, potem się okazało, że przy głośności 70%. Więc wolę już się ludzi pytać niz czytać zakłamane opisy